Biletomat Festiwale Katowice Mayday Poland "20 Years"

Festiwale: Mayday Poland "20 Years"

Bilety na festiwal

Mayday Poland "20 Years"

termin

Nd, 10 Listopad 2019 godz. 18:00

miejsce

Spodek
aleja Korfantego 35, Katowice

organizator

Motion Music

Bilety


Standard (płyta)

I PULA

dostępna do
Nd, 07 lip 2019 23:59

159 PLN

Wyprzedane


Standard (płyta)

II PULA

dostępna do
Pon, 30 wrze 2019 23:59

179 PLN

WyprzedaneStandard (płyta)

IV PULA

dostępna od
Nd, 10 list 2019 00:00

200 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Mayday Poland "20 Years"

Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Krocher, Friends of MAYDAY, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco Bailey, Milo Spykers, PETDuo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax, Westbam

 

Otwarcie bram: 17:30
Start: 18:00

20 lat temu wszystko się zaczęło…

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. - wraz z MAYDAY.

Pierwsza edycja MAYDAY była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

Przez te wszystkie lata, przez katowicki Spodek przewinęło się dziesiątki tysięcy fanów. Przed nami 20-ty jubileusz MAYDAY! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka! Zapraszamy w podróż naszym wehikułem czasu. Zaczarujcie chwile i ożywcie wspomnienia, bo te które przynoszą radość, zostają z nami na zawsze!

20 edycja to ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Gwarantujemy muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczną perfekcję, skumulowaną siłę laserów, światła i najlepszego dźwięku!

10 listopada w Katowicach, na 2 scenach wystąpią̨ najlepsi z najlepszych, legendarni i znani na całym świecie DJ’e, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty.

Line-up:
Amelie Lens
Carla Roca
Cherry aka BreakNtune
Da Hool
DJ DAG
Dubfire
Dune
Fatima Hajji
Felix Kröcher
Friends of MAYDAY
Gogo
Jaco
Jam (Jam & Spoon)
Joyhauser
Kai Tracid
King Brain
Len Faki
Marco Bailey
Milo Spykers
PET Duo
Regal
Sam Paganini
Siasia
Spartaque
Taucher
Tom Wax
Westbam

Nie spoczniemy na laurach. Zastój to zawsze krok do tyłu. Chcemy spotykać się̨ z Wami na kolejnych edycjach MAYDAY w Polsce bo wspólnie jesteśmy architektami sukcesu, któremu na imię MAYDAY!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.