Biletomat Festiwale Poznań MROZU - JUWENALIA POZNAŃ 2016

Festiwale: MROZU - JUWENALIA POZNAŃ 2016

Bilety na festiwal

MROZU - JUWENALIA POZNAŃ 2016

termin

Czw, 09 czerwca 2016 godz. 19:00

miejsce

Łęgi Dębińskie
Park im.Jana Pawła II, Poznań

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 18 maj 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 08 cze 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mrozu na poznańskich Juwenaliach!

Mitochondrium
Mademoiselle Carmel
Mrozu

Studenci wejście FREE

Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów...

Muzyka tworzona przez Mroza to atrakcyjna mieszanka popu, r’n’b i nowych brzmień. W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Rok później na rynku pojawiła się kolejna jego płyta „Vabank” – z piosenkami „Wait Up” i „Globalnie”, która także przyniosła mu szereg nominacji.

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą Rollercoaster udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r'n'b w stylu motown, usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi instrumentami. Wsparcie zespołu Mroza jest znakomicie wyczuwalne w nagraniach, co zdecydowanie uwydatni się czasie trasy koncertowej. "Rollercoaster" to album, przełomowy w karierze Mroza, płyta spotkała się z pozytywnym przyjęciem fanów jak również krytyków co nie często idzie w parze. Pochodza z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „ Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n' Grace „Nic do stracenia”. Artysta, zdobyl tez liczne nagrody, m.in. Eska Music Awards w kategorii Artysta roku i Video Roku. A album „ Rollercoaster” uzuyskał status platynowej płyty.

Obecnie Mrozu pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na jesien 2016.

Zamów biley już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.