Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Undercity Festival

Festiwale: Undercity Festival

Bilety na festiwal

Undercity Festival

termin

So, 03 Listopad 2018 godz. 18:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety


FAN TICKETS

I pula

dostępna do
Pt, 11 maj 2018 17:29

99 PLN

Wyprzedane


EARLY BIRD TICKETS

II pula

dostępna do
Czw, 31 maj 2018 23:59

129 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄Undercity Festival

Dixon, Dubfire, Extrawelt, Roman Poncet, Matrixxman b2b Ø [PHASE], Randomer, Kas:st live, Joris Voorn, Recondite, Kollektiv Turmstrasse, Nastia, Xhin

Za nowym projektem Undercity Festival stoją twórcy stołecznego klubu Smolna, który na przestrzeni niespełna 2 lat stał się kultowym miejscem na polskiej mapie muzycznej, a także agencja Follow The Step, odpowiedzialna za koncerty wielu międzynarodowych artystów. Wykorzystując doświadczenia zdobyte na różnych obszarach, przedstawiciele obu organizacji postanowili połączyć siły i stworzyć projekt festiwalowy, którego w Polsce jeszcze nie było.

3 listopada na terenie hali Torwar powstaną aż 3 sceny, na których będzie można usłyszeć łącznie ponad 20 artystów, wśród których znajdą się giganci międzynarodowej sceny. Ich występom będzie towarzyszyć najnowocześniejsza technika multimedialna w postaci instalacji świetlnych, ekranów, wizualizacji i dedykowanej scenografii. Za realizację multimediów odpowiadać będą osoby współpracujące wcześniej m.in. z popularnym festiwalem Ultra Music Festival czy cyklem Resistance w kultowym klubie Privilege na Ibizie. Więcej informacji oraz pierwsze nazwiska ujawnimy wkrótce.

Przeżyjmy to razem.

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Organizator: Follow The Step

Zamów bilety już treraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.