Biletomat Hip Hop / Reggae Bitwa o Stocznię 2021

Hip Hop / Reggae: Bitwa o Stocznię 2021

Bilety na Hip Hop / Reggae

Bitwa o Stocznię 2021

termin

So, 18 grudnia 2021 godz. 19:00

miejsce

Parlament
ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

organizator

Agencja Artystyczna Perspektywy

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (z certyfikatem covid)

I Pula

dostępna do
So, 18 gru 2021 17:30

45 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na Bitwę o Stocznię edycja 2021!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BITWA O STOCZNIĘ 2021, czyli siódma edycja największej i najstarszej bitwy freestyle'owej w północnej Polsce. Ośmiu rozstawionych zawodników powalczy z ósemką zawodników wyłonionych na drodze eliminacji o Pas Stoczni Gdańskiej oraz nagrodę finansową. Przygotujcie się na wieczór pełen przekminionych punchy oraz szalonych emocji. Wydarzenie poprowadzą Te-Tris oraz Dj Serio. Przed nami epicki wieczór. Będzie ogień w GDA!

Rozstawieni:
1. KORO
2. RYBA
3. KAZ
4. PRZEMEK FERGUSON
5. CZESKI
6. WAWRZYN
7. PUKUŚ
8. SYN MŁYNARZA

+ 8 zawodników z eliminacji

Sędziowie:
1. EDZIO
2. MILU
3. Publiczność w Klubie
4. Publiczność PPV

Prowadzenie: Te-Tris & Serio92

Partnerem wydarzenia jest marka Hajssassins. www.facebook.com/hajssassins

Zapisy do eliminacji: bitwaostocznie@gmail.com
W treści podając: Imię, Nazwisko, Ksywę, Wiek, Miasto. Do wiadomości należy dołączyć potwierdzenie zakupu biletów.

Wykup dostęp do transmisji PPV: https://bitwaostocznie.com

Dostęp do zapisu bitwy dostępny będzie do poniedziałku, do godziny 23:59.

____________

ZASADY BITWY O STOCZNIĘ 2021:

Werdykty
ELIMINACJE oceniają sędziowie w składzie dwuosobowym, który ujawnimy niebawem. W kolejnych rundach jury ma CZTERY GŁOSY. Pierwszy należy do publiczności, która wskazuje zawodnika poziomem owacji. Poziom owacji musi być WYRAŹNIE większy dla jednego z zawodników, by uznać, że publiczność oddała głos na jednego z nich. W przypadku porównywalnych poziomów owacji od publiczności, każdy z zawodników otrzymuje po jednym punkcie. Drugi głos należy do publiczności oglądającej wydarzenie w systemie PPV. Po każdej walce użytkownicy będą mogli wziąć udział w szybkiej ankiecie, w której oddadzą głos na swojego faworyta. Punkt zobywa zawodnik, który w ankiecie uzyska więcej głosów. Dwa pozostałe głosy należą do zaproszonych sędziów, którzy każdy indywidualnie, wskazują zwycięzcę walki. Wskazanie przez jednego z sędziów na remis, daje po jednym głosie każdemu uczestnikowi walki. Wygrywa zawodnik, który w sumie uzyska WIĘCEJ GŁOSÓW. Na BoS nie ma konieczności przewagi dwóch głosów, by przejść do kolejnej rundy.

Eliminacje.
Startują o godzinie 19:00.

Wystartować może każdy zawodnik, który zgłosił się drogą mailową na adres bitwaostocznie@gmail.com. W treści zgłoszenia należy podać imię, nazwisko, ksywkę, wiek oraz miasto pochodzenia. Zawodnik startujący w eliminacjach musi posiadać ważny bilet na wydarzenie. Zawodnicy występować będą w kolejności alfabetycznej, wyczytywani przez prowadzącego. Każdy z uczestników eliminacji dostanie 45 sekund by zaprezentować freestyle na zadany temat. Jury wybierze czwórkę najlepszych zawodników eliminacji, która awansuje do Fazy Pucharowej i dołączy do grona ośmiu rozstawionych zawodników.

Eliminacje - Baraże.
Oprócz czwórki zwycięzców, jury wybierze spośród uczestników eliminacji BARAŻOWĄ ÓSEMKĘ. Wytypowani zawodnicy, dobrani w pary, powalczą między sobą w CZTERECH WALKACH barażowych o kolejne CZTERY MIEJSCA W 1/8 finału. Walka trwać będzie jedną rundę, po minucie dla każdego na wejście Z TEMATEM. W przypadku remisu nastąpi dogrywka, po pół minuty dla zawodnika na freestyle bez tematu.

Losowanie par 1/8 i drzewka pucharowego.
W fazie pucharowej spotka się 16 zawodników. 8 zaproszonych, najlepsza czwórka z eliminacji oraz czwórka z baraży. Najpierw następuje losowanie rozstawionych zawodników, następnie do każdego z nich dolosowywany jest zawodnik z eliminacji i baraży.

1/8 finału
W tej fazie pojedynek składać się będzie z dwóch rund. W pierwszej rundzie, zawodnicy mają po jednym, minutowym wejściu, w którym freestyle'ują pod tematy, które wyświetlać się będą na ekranie za sceną. Temat zmieni się w 30 sekundzie każdego wejścia. Łącznie po dwa tematy na jedno wejście dla każdego zawodnika. W drugiej rundzie zawodnicy przez dwie minuty freestylują po 4 wersy bez tematu, przez dwie minuty. Co cztery wersy następuje zmiana zawodnika. Jury, czyli dwójka sędziów i publiczność wybiera zwycięzcę. W przypadku remisu nastąpi dogrywka, w której zawodnicy będą mieli dodatkowe, półminutowe wejścia na zadany temat.

1/4 finału
Pary ćwierćfinałowe pojedynkować będą się w dwóch rundach. W pierwszej rundzie, zawodnicy mają po jednym, minutowym wejściu, w którym freestyleują pod tematy, które wyświetlać się będą na ekranie za sceną. Temat zmieni się w 30 sekundzie każdego wejścia. Łącznie po dwa tematy na jedno wejście dla każdego zawodnika. W drugiej rundzie zawodnicy przez dwie minuty freestylują po 4 wersy bez tematu, przez dwie minuty. Co cztery wersy następuje zmiana zawodnika. Jury, czyli dwójka sędziów i publiczność wybiera zwycięzcę. W przypadku dogrywki zawodnicy walczą za sobą na jeden wspólny temat przez dwie minuty, zmieniając się co trzydzieści sekund.

Półfinały
Na pojedynek półfinałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy z zawodników będzie miał po minucie na freestyle pod tematy pojawiające się na ekranie. W drugiej rundzie, w czasie 2 minut zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie i bez tematu. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka ze wspólnym tematem i wymianą co cztery wersy.

Finał
Na pojedynek finałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy zawodnik ma po minucie na freestyle w tematyce zgodnej z obrazami pojawiającymi się na ekranie. W drugiej rundzie, w czasie 3 minut zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie i bez tematu. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka z wymianą co cztery wersy na wspólny temat.

Wygrany zgarnia nagrodę w wysokości 800 PLN, nagrody rzeczowe od partnera Hajssassins oraz Pas Mistrza Stoczni Gdańskiej.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie