Biletomat Hip Hop / Reggae Comethazine (US)

Hip Hop / Reggae: Comethazine (US)

Bilety na Hip Hop / Reggae

Comethazine (US)

termin

Śr, 05 lutego 2020 godz. 21:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 gru 2019 01:12

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 18 sty 2020 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 05 lut 2020 17:00

89 PLN

Wyprzedane 

📄Comethazine w warszawskiej Proximie! Start sprzedaży biletów we wtorek 3 grudnia o godz. 19:00!

Comethazine

 

19:00 Otwarcie drzwi
21:00 Koncert

Comethazine, tegoroczny Freshman XXL, już 5 lutego 2020 roku wystąpi w Warszawie w klubie Proxima! Będzie to pierwsza wizyta rapera z Illinois w naszym kraju.

Comethazine pochodzi z East St. Louis, w stanie Illinois, rapować zaczął pod wpływem artystów takich jak Nipsey Hussle, Odd Future, Lil B oraz Chief Keef, a rozpoznawalność przyniosła mu EP-ka “Aloe Vera” wydana w 2016 roku i undergroundowe hity takie jak “Hella Choppers” oraz “Run It”, które doprowadziły do podpisania kontraktu z Alamo Records, obok takich raperów jak Smokepurpp czy Wifisfuneral i kolejne udane single takie jak „Deathwish”, „Piped Up”, „Oowee” i „Hero”.

Jednak prawdziwą sławę i wyświetlenia zaczął zyskiwać po wydaniu utworów “Bands” oraz "Walk", do których teledyski stworzył sam Cole Bennett. Pierwszy singiel szybko stał się hitem viralowym, a drugi pokrył się złotem i zdobył dwudzieste miejsce na liście Billboard Bubbling Under Hot 100. Oba utwory znalazły się na pierwszym pełnometrażowym mikstejpie “Bawskee”, który po wydaniu w 2018 roku zadebiutował na liście Billboard 200!

Raper po sukcesie debiutu, kontynuuje dobrą passę wydając kolejne mikstejpy “Bawskee 2” oraz “Bawskee 3.5” i zostając tegorocznym Freshman’em XXL, a już początkiem przyszłego roku wyruszy w trasę koncertową, na której po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK