Biletomat Hip Hop / Reggae Katowice LUMIDEE W KATOWICACH

Hip Hop / Reggae: LUMIDEE W KATOWICACH

Bilety na Hip Hop / Reggae

LUMIDEE W KATOWICACH

termin

So, 23 stycznia 2016 godz. 20:00

miejsce

LIFE CLUB
Sądowa 9, 40-077 Katowice

organizator

BIG idea

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 23 sty 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Lumidee w Katowicach!

Lumidee

Lumidee w Katowicach! Amerykańska gwiazda R&B wystąpi 23 stycznia 2016 roku na żywo w klubie Life!

20:00 Start
00:00 Koncert

Lumidee wokalistka R&B pochodząca z hiszpańskiego Harlemu, autorka tanecznego hitu "Never Leave You (Uh-Oooh)" (Remix feat. Busta Rhymes & Fabolous) okrzykniętego "najgorętszym utworem Nowego Yorku", który szybko stał się numerem jeden na całym świecie, wystąpi na żywo w sobotę 23 stycznia w Katowicach w klubie Life na ekskluzywnym club show!

Lumidee zaczęła śpiewać w wieku 12 lat, swój pierwszy singiel "Never Leave You (Uh-Oooh)" zaledwie 7 lat później. Zanim zaczęła pisać ballady R&B, była samozwańczą raperką, dlatego wpływy zarówno hip-hopu jak i R&B słychać na jej debiutanckiej płycie "Almost Famous" (2003) oraz późniejszej "Unexpected" (2007)

Lumidee współpracuje z takimi sławami jak wspomniani Busta Rhymes i Fabolous oraz Snoop Dogg, Wyclef Jean, N.O.R.E., Ron Browz, Pitbull, Shaggy, Kool Savas czy Somaya Reece. Lumidee wystąpi w Polsce po raz pierwszy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.