Biletomat Hip Hop / Reggae O.S.T.R. koncert premierowy

Hip Hop / Reggae: O.S.T.R. koncert premierowy

Bilety na Hip Hop / Reggae

O.S.T.R. koncert premierowy

termin

Pt, 05 marca 2021 godz. 18:00

miejsce

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
ul. Parkowa 1, Olsztyn

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 lis 2019 17:07

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 lis 2020 16:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄O.S.T.R w Olsztynie! NOWA DATA 2021!

O.S.T.R

 

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor ponad 20 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 9 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hip-hopowych.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi ­ Fiszem i Emade. Razem z Kasią Nosowska był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Dał niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert, transmitowany w TVP Kultura w ramach prestiżowego cyklu Made In Polska. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach, opartych na czarnej muzyce miejskiej.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać́ solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty O.S.T.R.!! Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK