Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Piernikowski

Hip Hop / Reggae: Piernikowski

Bilety na Hip Hop / Reggae

Piernikowski

termin

Śr, 13 Listopad 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Distorted Group

Galeria (powiększ)

 

📄Piernikowski w Hydrozagadce!

Piernikowski


Distorted Festival 2019 wspólnie z Makes it happen prezentują:

Piernikowski - warszawski koncert premierowy płyty "The best of moje getto", która ukaże się 17 października nakładem Asfalt Records.

Piernikowski - Robert, białas, współzałożyciel Primeshitu. Producent, wokalista, mistrz ceremonii. Kombinator. Współtwórca takich załóg jak Napszykłat i Syny, autor solowych krążków „Się żegnaj” i „No Fun”, soniczny kolaborant tak różnych postaci jak Adam Gołębiewski, BNNT, Łukasz Rychlicki, Jan Klata czy duet Coals. Raper z wyboru, eksperymentator z powołania, prymitywista z przekonania. Raper, który się nie boi, eksperymentator, którego twórcze ścieżki zawiodły z ciasnych przestrzeni wprost na sceny wielkich festiwali muzycznych, prymityw(ista), który swoją naiwność przekuł w siłę. Głos miasta, kamienic, bloków i ludzi je zamieszkujących, ludzi starych, z problemami i dzieciaków na froncie. Jeden z tysięcy, a jednak pośród tych tysięcy zupełnie unikalny.t Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.