Biletomat Hip Hop / Reggae TWENTY ONE PILOTS

Hip Hop / Reggae: TWENTY ONE PILOTS

Bilety na Hip Hop / Reggae

TWENTY ONE PILOTS

termin

Czw, 03 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Trybuna (siedzące nienumerowane)

Trybuna (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 23:59

125 PLN

Wyprzedane


Płyta (stojące)

Płyta (stojące)

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 23:59

140 PLN

Wyprzedane 

📄Twenty One Pilots po raz pierwszy w Polsce!

TWENTY ONE PILOTS

Już 3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy zawitają do Polski w ramach światowej trasy EMØTIØNAL RØADSHØW! Zespół zagra na warszawskim Torwarze.

Wejście - 18:00
Start - 20:00

Muzyka twenty one pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych koncertów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie.

Zespół powstał w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "Twenty One Pilots". Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - "Regional At Best" i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! at the Disco, Paramore) i wkrótce podpisali z nimi kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - "Vessel", promowana przez singiel "Car Radio". Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! at the Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - "Blurryface". Singiel "Stressed Out" stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. Rok po premierze piosenki ma ona ponad 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. twenty one pilots są aktualnie nominowani w czterech kategoriach prestiżowych nagród Billboardu - “Top Duo/Group,” “Top Rock Artist,” “Top Rock Album (za “BLURRYFACE”),” i “Top Rock Song” (za “Stressed Out”).

Latem 2016 twenty one pilots udadzą się w kolejną, całkowicie wyprzedaną trasę koncertową - EMØTIØNAL RØADSHØW - po Stanach Zjednoczonych. Zespół ma w planach m.in. dwa występy na legendarnym Madison Square Garden i dwa w Red Rocks Amphitheatre. Teraz zespół zawita także do Europy, Meksyku i Australii. W planach znalazła się także Polska! Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK