Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Xzibit Kraków, Kwadrat

Hip Hop / Reggae: Xzibit Kraków, Kwadrat

Bilety na Hip Hop / Reggae

Xzibit Kraków, Kwadrat

termin

Nd, 10 Listopad 2019 godz. 21:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

MegaClub Events

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 28 sier 2019 22:35

80 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 30 sier 2019 00:35

100 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄Xzibit Kraków, Kwadrat

Xzibit

 

19:00 Otwarcie drzwi
21:00 Koncert

Xzibit: gwiazda hip-hopu, jeden z najlepszych MC's w historii Zachodniego Wybrzeża, autor takich hitów jak "X", "Paparazzi", "Front 2 Back", “Multiply” czy "Hey Now", znany z programu MTV "Pimp My Ride", w sobotę, 9 listopada wystąpi w Warszawie w klubie Proxima i dzień później 10 listopada, w Krakowie w klubie Kwadrat.

Xzibit to jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża, silnie związany z takimi sławami jak Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, 50 Cent czy Ice Cube, z którymi współpracuje na co dzień. Ma na swoim koncie 7 albumów, w tym złote "Man vs. Machine", "Weapons of Mass Destruction"
czy "Full Circle", z których pochodzą single "Multiply", "Hey Now" czy "Concentrate", jednak zdaniem wielu to album "At The Speed Of Life" zapewnił mu sukces, dzięki któremu Xzibit na początku XXI wieku zajął zasłużone miejsce wśród największych! Nie sposób wyobrazić sobie Rapu, bez tego przepotężnego głosu, tony hitów i flow przed którym można tylko bić pokłony.

Panie i Panowie, przed Państwem X… ZIBIT!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Xzibita

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.