Biletomat Imprezy 10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

Imprezy: 10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

Bilety na imprezę

10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

termin

Pt, 09 października 2015 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 08:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 paź 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Twórca i właściciel wytwórni Stil vor Talent na 10. Urodzinach SQ Klub

Oliver Koletzki (Stil vor Talent )
Glasse (Big Boat Crew/ rezi.dance)
Pete Grace (Sonar Kollektiv)

10 Urodziny SQ zaczynamy mocnym uderzeniem! Bohaterem imprezy 9 października będzie uznana postać na scenie elektronicznej. Człowiek-instytucja : twórca i właściciel wytwórni Stil vor Talent, producent i dj – OLIVER KOLETZKI!

10. URODZINY SQ KLUB - KARNET

 

- Imprezy objete karnetem: Koletzki, Pachanga, Tale of Us, Xxxanaxx, Catz n Dogz, Kalkbrenner, Ferrer, Wankelmut, Talabot
- Karnet podlega wymianie na specjalną kartę w kasie klubu
- Karnet upoważnia do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki
- Bezpłatny wstęp na imprezy w środy i czwartki w SQ


Organizatorzy Audioriver Festival, podczas którego Koletzki świetnie zaprezentował się na (deszczowym ale jakże roztańczonym!) płockim rynku w zapowiedzi tego artysty na tegorocznej edycji napisali: 

“Choć w biografiach DJ-skich często czytamy sztampowe zdania w stylu „muzyką interesował się od najmłodszych lat” albo „szturmem wdarł się na elektroniczną scenę”, to w przypadku Olivera Koletzkiego, ich użycie byłoby w pełni uzasadnione. Produkcją zajmował się już bowiem jako 12-latek, do czego używał swojego Commodore C64, a jego pierwszy singel – wiele lat później – był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem w historii wytwórni Svena Vätha, najlepiej sprzedającym się utworem techno 2005 roku, a prestiżowy magazyn „Groove” ogłosił Olivera odkryciem minionych dwunastu miesięcy. Od tamtego czasu wydarzyło się jednak mnóstwo w karierze Koletzkiego – wydał m.in. cztery albumy autorskie oraz takie hity, jak „Hypnotized”, „Arrow and Bow” i „Echoes”. Ponadto, jest właścicielem bardzo popularnej wytwórni Stil Vor Talent, dla której tworzyli lub tworzą takie postaci, jak HVOB, Klangkarussell czy Lützenkirchen.”

OLIVER KOLETZKI

W 2005 roku 29-letni wówczas Oliver Koletzki wydał 500 kopii swojego undergrandowego singla “Der Muckenschwarm”. Jedna z kopii trafiła do samego Svena Vath który zainteresował się twórczością Olivera i zaczął prezentować jego utwory w swoich setach. Jak powiadał sam Mr. Vath: za każdym razem kiedy grał produkcje Olivera ludzi ogarniała istna euforia! Wkrótce po tym utwory Koletzkiego trafiły do jednej z największych wytwórni na świecie - Cocoon Records.

Dzieki swym pierwszym wydawnictwom muzyki elektronicznej, Oliver trafił do najlepszych klubów w Niemczech i poza granice. W połowie 2005 roku grał już na największych festivalach naszego globu.

Pod koniec 2005 roku wciąż odnosząc sukcesy otworzył swój własny label „Still vor Talent”. Gdzie już sam jako A&R manager wynajdywał nowe młode talenty. Stworzył nową platformę która odniosła duże powodzenie na rynku muzyki elektronicznej. W 2006 roku wspólnie z Florian Meindl otworzył kolejną wytwórnie Flash Records, gdzie promowali ich wspólne brzmienia zapraszając największe sławy muzyki techno do remixowania.

Oliver został poproszony o zremixowanie wielu wspaniałych artystów takich jak: Fischerspooner, Oliver Huntemann czy Lutzenkirchen. Z kolei jego produkcje remiksowali m.in. Dominik Eulberg, Pig & Dan, Tigerskin, Kiki, Format:B, Martin Eyerer, Alex Dobly, Umek, H.O.S.H. czy Audiofly.

Oliver wciąż robi to co kocha: zwiedza świat przemierzając najdalsze zakątki zadawalając rosnącą grupę fanów. Jego trasy koncertowe zaplanowane są z rocznym wyprzedzeniem. Niemal każda produkcja Koletzkiego trafia na topowe miejsca sprzedaży. Album „Großstadtmärchen” okazał się wielkim hitem. Podobnie ostatni album nagrany ze swoją partnerką FRAN, odniósł ogromny sukces komercyjny.

W 2014 Oliver wydał nowy album" I am OK", na którym gościnnie wystąpiło wielu arytstów nagrywających pod szyldem Still vor talent.

PETE GRACE 

DJ, producent. Pasjonat i znawca wysublimowanej elektroniki. Promotor i wykładowca najciekawszych tanecznych dźwięków. Obszar jego muzycznych zainteresowań skupia się na stylu deep house i rozciąga się na inne podgatunki nowoczesnej muzyki elektronicznej.

Początki klubowej kariery Pete’a Grace’a sięgają 6 lat wstecz i szybko przyniosły mu dobre imię oraz rozpoznawalność na krajowych parkietach.
Doświadczenie oraz nieprzeciętne wyczucie atmosfery i publiczności sprawiają, że jego występy są na najwyższym poziomie i na długo zapadają w pamięć.

Pete Grace od 2014 roku współpracuje z Sonar Kollektiv - legendarną berlińską wytwórnią płytową. Jego pierwszym wydawnictwem dla Sonar Kollektiv była EP'ka zawierająca utwór "The Way You Taste", który zebrał bardzo dobre recenzje.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK