Biletomat Imprezy 10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

Imprezy: 10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

Bilety na imprezę

10. Urodziny SQ pres. OLIVER KOLETZKI!

termin

Pt, 09 października 2015 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 08:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 paź 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Twórca i właściciel wytwórni Stil vor Talent na 10. Urodzinach SQ Klub

Oliver Koletzki (Stil vor Talent )
Glasse (Big Boat Crew/ rezi.dance)
Pete Grace (Sonar Kollektiv)

10 Urodziny SQ zaczynamy mocnym uderzeniem! Bohaterem imprezy 9 października będzie uznana postać na scenie elektronicznej. Człowiek-instytucja : twórca i właściciel wytwórni Stil vor Talent, producent i dj – OLIVER KOLETZKI!

10. URODZINY SQ KLUB - KARNET

 

- Imprezy objete karnetem: Koletzki, Pachanga, Tale of Us, Xxxanaxx, Catz n Dogz, Kalkbrenner, Ferrer, Wankelmut, Talabot
- Karnet podlega wymianie na specjalną kartę w kasie klubu
- Karnet upoważnia do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki
- Bezpłatny wstęp na imprezy w środy i czwartki w SQ


Organizatorzy Audioriver Festival, podczas którego Koletzki świetnie zaprezentował się na (deszczowym ale jakże roztańczonym!) płockim rynku w zapowiedzi tego artysty na tegorocznej edycji napisali: 

“Choć w biografiach DJ-skich często czytamy sztampowe zdania w stylu „muzyką interesował się od najmłodszych lat” albo „szturmem wdarł się na elektroniczną scenę”, to w przypadku Olivera Koletzkiego, ich użycie byłoby w pełni uzasadnione. Produkcją zajmował się już bowiem jako 12-latek, do czego używał swojego Commodore C64, a jego pierwszy singel – wiele lat później – był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem w historii wytwórni Svena Vätha, najlepiej sprzedającym się utworem techno 2005 roku, a prestiżowy magazyn „Groove” ogłosił Olivera odkryciem minionych dwunastu miesięcy. Od tamtego czasu wydarzyło się jednak mnóstwo w karierze Koletzkiego – wydał m.in. cztery albumy autorskie oraz takie hity, jak „Hypnotized”, „Arrow and Bow” i „Echoes”. Ponadto, jest właścicielem bardzo popularnej wytwórni Stil Vor Talent, dla której tworzyli lub tworzą takie postaci, jak HVOB, Klangkarussell czy Lützenkirchen.”

OLIVER KOLETZKI

W 2005 roku 29-letni wówczas Oliver Koletzki wydał 500 kopii swojego undergrandowego singla “Der Muckenschwarm”. Jedna z kopii trafiła do samego Svena Vath który zainteresował się twórczością Olivera i zaczął prezentować jego utwory w swoich setach. Jak powiadał sam Mr. Vath: za każdym razem kiedy grał produkcje Olivera ludzi ogarniała istna euforia! Wkrótce po tym utwory Koletzkiego trafiły do jednej z największych wytwórni na świecie - Cocoon Records.

Dzieki swym pierwszym wydawnictwom muzyki elektronicznej, Oliver trafił do najlepszych klubów w Niemczech i poza granice. W połowie 2005 roku grał już na największych festivalach naszego globu.

Pod koniec 2005 roku wciąż odnosząc sukcesy otworzył swój własny label „Still vor Talent”. Gdzie już sam jako A&R manager wynajdywał nowe młode talenty. Stworzył nową platformę która odniosła duże powodzenie na rynku muzyki elektronicznej. W 2006 roku wspólnie z Florian Meindl otworzył kolejną wytwórnie Flash Records, gdzie promowali ich wspólne brzmienia zapraszając największe sławy muzyki techno do remixowania.

Oliver został poproszony o zremixowanie wielu wspaniałych artystów takich jak: Fischerspooner, Oliver Huntemann czy Lutzenkirchen. Z kolei jego produkcje remiksowali m.in. Dominik Eulberg, Pig & Dan, Tigerskin, Kiki, Format:B, Martin Eyerer, Alex Dobly, Umek, H.O.S.H. czy Audiofly.

Oliver wciąż robi to co kocha: zwiedza świat przemierzając najdalsze zakątki zadawalając rosnącą grupę fanów. Jego trasy koncertowe zaplanowane są z rocznym wyprzedzeniem. Niemal każda produkcja Koletzkiego trafia na topowe miejsca sprzedaży. Album „Großstadtmärchen” okazał się wielkim hitem. Podobnie ostatni album nagrany ze swoją partnerką FRAN, odniósł ogromny sukces komercyjny.

W 2014 Oliver wydał nowy album" I am OK", na którym gościnnie wystąpiło wielu arytstów nagrywających pod szyldem Still vor talent.

PETE GRACE 

DJ, producent. Pasjonat i znawca wysublimowanej elektroniki. Promotor i wykładowca najciekawszych tanecznych dźwięków. Obszar jego muzycznych zainteresowań skupia się na stylu deep house i rozciąga się na inne podgatunki nowoczesnej muzyki elektronicznej.

Początki klubowej kariery Pete’a Grace’a sięgają 6 lat wstecz i szybko przyniosły mu dobre imię oraz rozpoznawalność na krajowych parkietach.
Doświadczenie oraz nieprzeciętne wyczucie atmosfery i publiczności sprawiają, że jego występy są na najwyższym poziomie i na długo zapadają w pamięć.

Pete Grace od 2014 roku współpracuje z Sonar Kollektiv - legendarną berlińską wytwórnią płytową. Jego pierwszym wydawnictwem dla Sonar Kollektiv była EP'ka zawierająca utwór "The Way You Taste", który zebrał bardzo dobre recenzje.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!