Biletomat Imprezy 15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

Imprezy: 15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

Bilety na imprezę

15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

termin

So, 10 czerwca 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Portobello Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 cze 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 cze 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 10 cze 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

Marco Resmann (Watergate)
Ruede Hagelstein (Watergate)
Piotr Bejnar (C&C bookings)

White Widow Records:
Handia Hype
Mia Twin & KASP
MRJ
Gogan

@15 Years Watergate, C&C bookings oraz White Widow Records w ramach SEAZONE:

● Marco Resmann (Watergate)
● Ruede Hagelstein (Watergate)
● Piotr Bejnar (C&C bookings)

White Widow Records:
● Handia Hype
● Mia Twin & KASP
● MRJ
● Gogan

10.06.2017 (sobota)
Sfinks 700, Sopot
Bilety: 25pln/30pln przedsprzedż / 35pln w dniu imprezy
lub karnet SEAZONE NOCĄ na cały weekend
https://www.biletomat.pl/koncerty/seazone-noca-5001/


Booking partner: C&C Bookings
www.cc-bookings.com
www.facebook.com/ccbookings.official

● MARCO RESMANN
a.k.a. DJ Phage ściśle związany od połowy lat 90. z berlińską sceną. Jest także współzałożycielem i byłym producentem formacji Pan-Pot. Nagrywał jako Luna City Express dla Moon Harbour recordings i aktywnie współpracuje z Martinem Landsky. Jego produkcje znaleźć można w wytwórniach Watergate, Poker Flat, Warung oraz Upon.You którą prowadzi.
Związany jest z klubem Watergate i od lat jest jedną z bardziej szanowanych osobowości w branży kierując także agencją bookingową Uppon.You Bokings.
https://soundcloud.com/marco-resmann
https://www.facebook.com/mresmann/

● RUEDE HAGELSTEIN
dziecko Berlina... prawie. A rzeczywiście urodził się w wiejskim otoczeniu stolicy, do której postanowił przenieść się osiem lat temu. Niemniej jednak nazywają go mieszkańcem miasta, ponieważ to w mieście czuje się jak w domu. Po służbie cywilnej wyjechał z Brandenburgii, próbując znaleźć pracę w agencjach internetowych, filmach i magazynach traktujących o życiu nocnym. Dzięki wpływom nowej gospodarki wkrótce może kupić swoje pierwsze winyle. Jest zafascynowany sztuką mieszającą się z każdą przetańczoną nocą, co pozwala mu wyrazić siebie i się rozwijać. W tym samym czasie jego pasja do pisania prowadzi do współpracy z magazynem FLYER, gdzie przez wiele lat pracuje jako redaktor, co jeszcze bardziej zbliża go do berlińskiej kultury klubowej.

W swoim premierowym utworze wydanym przez berlińska wytwornie Freizeitglauben pokazuje swoja bardziej popowa stronę, która również slychać w późniejszym wydawnictwie "New Fresh EP" wydanym przez wytwornie Freundinnen Records. Jego prawdziwe brzmienie disco-electro można odnaleźć na międzynarodowych kompilacjach takich jak Output Records czy Kitsune, podczas gdy on zaczyna oscylować bardziej w kierunku techno i house'u.
To wyjaśnia o wiele bardziej minimalistyczne projekty jak Dog vs. Dog wydany przez Lebensfreude Records, który zdobył uzanie DJ'ow takich jak Sven Väth czy Michael Mayer. Ruede postanowił wykorzystać rosnące nim zainteresowanie i zmienić pasję w zawód ucząc się miedzy innymi inżynierii dźwięku w Instytucie SAE. Od 2006 roku Ruede jest rezydentem w klubie Watergate w Berlinie, jak również w klubie Harpunie w Düsseldorfie. Wraz z przyjacielem Fraenzen założył tez własne studio. Od 2007 roku przynależy do Upon You Records, wytworni z która zaczął współpracę projektem "Ghostdriver" E.
https://soundcloud.com/ruede
https://www.facebook.com/RuedeHagelstein/

● PIOTR BEJNAR
https://www.facebook.com/piotrbejnarfanpage
https://soundcloud.com/piotr_bejnar

Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworow muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień.
Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce - wychwytując " brzmieniowe perełki" z roznych stylow electroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest rowniez organizatorem cyklu impre o nazwie "Black Roses".
Wystepy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyc sie moze graniem z laptopa..w tym przypadku wyglada to zupelnie inaczej...To zywa improwizacja do ktorej udzialu Piotr zaprasza publicznosc, ktora wefekcie na zywo generuje dzwieki razem z nim.
Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagral trzymajac go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzykneli go mianem dj'a "Modern Talking" oraz 'Unstopable Korg Rider czy 'Czarodziej z krainy KORG". Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizowal swój setup i zaczął grac live'y trzymając sampler w rekach jednoczesnie tanczac z ludzmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem - "taneczna elektronika". Miłośnik Jazz'u i Snooker'a.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK