Biletomat Imprezy 20 lat od debiutu: NOVIKA 2.0 Live

Imprezy: 20 lat od debiutu: NOVIKA 2.0 Live

Bilety na imprezę

20 lat od debiutu: NOVIKA 2.0 Live

termin

Pt, 26 listopada 2021 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

EVNTZ

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 13 lis 2021 17:49

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 25 lis 2021 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 26 lis 2021 20:00

69 PLN

Wyprzedane

 

📄Let's rewind! 20 lat od debiutu Noviki!

Novika


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

20 lat od debiutu: Novika 2.0 live

Trudno wyobrazić sobie polską scenę klubową bez Noviki. Tak, Kasia Nowicka stała się „kobietą-instytucją”, będąc przez ostatnie lata: wokalistką, DJ-ką, dziennikarką, jak i promotorką młodych talentów, których muzykę grywa w swoich audycjach radiowych. Trudno też uwierzyć, że od debiutu tej niezwykle aktywnej na scenie i klubowych parkietach artystki minęło już 20 lat! A słowa- klucze, jakie przychodzą nam na myśl przy Novice, to właśnie Futro, Smolik, Gilles Peterson, Fisz, Satin Jackets, Radiostacja, Mr. Lex, Miastosfera, Lekko i ukute przez nią samą określenie „leniwe brzmienia”. Wszystko zaczęło się od piosenki „Where Is The Love” zespołu Futro, zamieszczonej na płycie dołączonej do legendarnego magazynu muzycznego „Machina”. W 2001 roku światło dzienne ujrzało pierwsze oficjalne wydawnictwo z udziałem Noviki – piosenka „T.Time” nagrana z Andrzejem Smolikiem na jego pierwszy, kultowy album.

Reszta jest historią, która wciąż się pisze. A jej najnowszym rozdziałem jest nadchodząca płyta „Novika 2.0” z reinterpretacjami klasyków Noviki – w nowych wykonaniach. Jest to swoista klamra do albumu „Feat. Novika” z 2004 roku, na którym zgromadzone były gościnne „featuringi” Kasi z początku jej kariery. Tym razem to ona wybiera do współpracy rodzime talenty, które śpiewają jej piosenki. Novika często żartowała o wymarzonym benefisie i rzeczywiście na nadchodzącym koncercie promocyjnym w klubie Niebo nie zabraknie muzycznych wspomnień oraz nuty nostalgii – opakowanych jednak w estetykę muzyczną odpowiednią do roku 2021. Na scenie zabrzmią utwory ze wszystkich albumów artystki, ale również te najważniejsze z ostatniej płyty „Bez Cukru”.

Novice towarzyszyć też będzie jej zespół – Miłosz Oleniecki (klawisze, elektronika) oraz Rafał Dutkiewicz (perkusja). Wśród gości między innymi: Skubas, ATLVNTA, Loco Star (pierwszy występ po długiej przerwie zespołu!). Koncert przypieczętuje premierę albumu „Novika 2.0”, zawierającego 20 nowych wersji najważniejszych piosenek Noviki! Do tego szalonego przedsięwzięcia nasza bohaterka zaprosiła artystów, którzy już wcześniej z nią współpracowali (Skubas, Agim, Envee, Baasch, Buslav, Kasai), ale też takich, z którymi niedawno połączyła muzyczne drogi (Natalia Grosiak, BOKKA, ATLVNTA, Arek Kłusowski, Blauka & more...)

Czekamy na Was na koncercie, a artystyczna historia Noviki niech pisze się dalej!
LET’S REWIND AND MAKE IT HAPPEN!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia w Klubie Niebo