Biletomat Imprezy Gdynia 5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

Imprezy: 5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

Bilety na imprezę

5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

termin

Nd, 16 sierpnia 2015 godz. 12:00

miejsce

Skwer Kościuszki
, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 23 cze 2015 16:38

120 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 12 lip 2015 20:54

140 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Nd, 16 sie 2015 08:00

160 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Imprezowy rejs po Bałtyku

Glasse, Ricardo, Tenessee, Bekett, Easy, Tobioas Manou, Juniore, Conradq, Novika, Mr. Lex, Seb Skalski, Simon Mattson, Luke Hiero, Jacob Seville, Bshosa, Truant, Kovvalsky

AHOJ WIERNA ZAŁOGO! :)

Przedstawiamy Wam plan na sezon roku 2015 - REJS #2

17 lipca 2011 roku, dokładnie 5 lat temu, "BIG BOAT PARTY czyli Wielkie Falowanie w stylu Popłyń" odbyło swój pierwszy rejs po długiej, kilkunastoletniej przerwie - legendarny rejs do Szwecji pamiętają tylko najstarsi piraci. Rozpoczął się nowy cykl i nowy rozdział w historii wszystkich, którzy postawili sobie za zadanie pływać z nami co roku. I tak też się dzieje - ilość stałych bywalców na pokładzie jest wizytówką tych wydarzeń, za co Wam bardzo dziękujemy!

W jubileuszowym roku chcielibyśmy zaprosić Was na dwa specjalne, siedmiogodzinne rejsy po Bałtyku - pierwszy 12 lipca i drugi 16 sierpnia. Kilka niespodzianek i przede wszystkim tematy przewodnie będziecie mogli odnaleźć w postach na wydarzeniach oraz na fan page'u. Sezon ten wszak będzie naprawdę wyjątkowy. Czas więc rozpocząć modlitwy o pogodę i dobieranie formalnej garderoby. Czas zarezerwować urlopy w fabrykach i kwatery na lądzie. Rekrutacja załogi rusza ponownie! :)

I jak co sezon wypływamy w niedzielę, 16 sierpnia o godzinie 13:30 z Gdyni (Skwer Kościuszki). Impreza na pokładzie potrwa do godziny 20:30.

!!! Zbiórka & boarding godz. 12:00 !!!

Skład mostku Dj'skiego na rejs #1:

Glasse, Ricardo, Tenessee, Bekett, Juniore, Conradq, Novika, Mr. Lex, Seb Skalski, Simon Mattson, Luke Hiero, Jacob Seville, Bshosa, Truant, Kovvalsky

*********************************************************************

UWAGA SELEKCJA - ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODMOWY WEJŚCIA NA POKŁAD, ORAZ ZWRÓCENIA KOSZTÓW BILETU BEZ PODANIA PRZYCZYNY !!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK