Biletomat Imprezy 5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

Imprezy: 5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

Bilety na imprezę

5 Lat Big Boat Party - Rejs #2

termin

Nd, 16 sierpnia 2015 godz. 12:00

miejsce

Skwer Kościuszki
Skwer Kościuszki, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 23 cze 2015 16:38

120 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 12 lip 2015 20:54

140 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 16 sie 2015 08:00

160 PLN

Wyprzedane


 

📄Imprezowy rejs po Bałtyku

Glasse, Ricardo, Tenessee, Bekett, Easy, Tobioas Manou, Juniore, Conradq, Novika, Mr. Lex, Seb Skalski, Simon Mattson, Luke Hiero, Jacob Seville, Bshosa, Truant, Kovvalsky

AHOJ WIERNA ZAŁOGO! :)

Przedstawiamy Wam plan na sezon roku 2015 - REJS #2

17 lipca 2011 roku, dokładnie 5 lat temu, "BIG BOAT PARTY czyli Wielkie Falowanie w stylu Popłyń" odbyło swój pierwszy rejs po długiej, kilkunastoletniej przerwie - legendarny rejs do Szwecji pamiętają tylko najstarsi piraci. Rozpoczął się nowy cykl i nowy rozdział w historii wszystkich, którzy postawili sobie za zadanie pływać z nami co roku. I tak też się dzieje - ilość stałych bywalców na pokładzie jest wizytówką tych wydarzeń, za co Wam bardzo dziękujemy!

W jubileuszowym roku chcielibyśmy zaprosić Was na dwa specjalne, siedmiogodzinne rejsy po Bałtyku - pierwszy 12 lipca i drugi 16 sierpnia. Kilka niespodzianek i przede wszystkim tematy przewodnie będziecie mogli odnaleźć w postach na wydarzeniach oraz na fan page'u. Sezon ten wszak będzie naprawdę wyjątkowy. Czas więc rozpocząć modlitwy o pogodę i dobieranie formalnej garderoby. Czas zarezerwować urlopy w fabrykach i kwatery na lądzie. Rekrutacja załogi rusza ponownie! :)

I jak co sezon wypływamy w niedzielę, 16 sierpnia o godzinie 13:30 z Gdyni (Skwer Kościuszki). Impreza na pokładzie potrwa do godziny 20:30.

!!! Zbiórka & boarding godz. 12:00 !!!

Skład mostku Dj'skiego na rejs #1:

Glasse, Ricardo, Tenessee, Bekett, Juniore, Conradq, Novika, Mr. Lex, Seb Skalski, Simon Mattson, Luke Hiero, Jacob Seville, Bshosa, Truant, Kovvalsky

*********************************************************************

UWAGA SELEKCJA - ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODMOWY WEJŚCIA NA POKŁAD, ORAZ ZWRÓCENIA KOSZTÓW BILETU BEZ PODANIA PRZYCZYNY !!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl