Biletomat Imprezy Michael Mayer - 6 Urodziny Prozak 2.0

Imprezy: Michael Mayer - 6 Urodziny Prozak 2.0

Bilety na imprezę

Michael Mayer - 6 Urodziny Prozak 2.0

termin

So, 01 grudnia 2018 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 26 lis 2018 14:19

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄6 Urodziny Prozak 2.0 - 6 Urodziny Prozak 2.0 - Michael Mayer

Michael Mayer, Meg, Senthia, Discox, Whizzer, CJ

Jak co roku 1 grudnia świętujemy kolejny urodziny Prozaka 2.0!

Ponownie odwiedzi nas nasz przyjaciel, który z wzajemnością pokochał krakowską piwnicę i którego 10- godzinne sety wpisały się na stałe w historię naszego miejsca. Michael Mayer - wybitny DJ, genialny producent oraz szef wytwórni Kompakt Records zabierze nas w wyjątkową, muzyczną, urodzinową podróż.

To już 6 lat klubu Prozak 2.0, podczas których zorganizowaliśmy dla Was około 2000 wydarzeń muzycznych - co oznacza, że tańczyliśmy razem ponad 12000 godzin! Prozak to coś więcej niż klub: to kalejdoskop emocji, który towarzyszy muzyce. By pogłębiać te doświadczenia w trakcie naszej działalności zmieniliśmy wnętrze klubu koncentrując się na minimaliźmie i prostocie form, skoncentrowaliśmy się na efektach świetlnych oraz kupiliśmy najnowsze nagłośnienie FUNKTION ONE, które gwarantuje jeszcze głębszy odbiór muzyki. Zaprosiliśmy ponad 200 topowych artystów, którzy wyznaczają kierunek współczesnej elektroniki w różnych jej odmianach.

Nie byłoby tego wszystkiego bez naszych GOŚCI - dlatego odwiedzajcie nas tłumnie w dniach 31.11 i 01.12, czekać na Was będzie najlepsza muzyka, zniżki na barach oraz urodzinowe gadżety!

#zawszeprozak #zawszelove

[-2]
Michael Mayer [DE/ Kompakt Records]
Meg
Senthia

[-1]
Discox
Whizzer
CJ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK