Biletomat Imprezy Poznań 9 Urodziny SQ - DAMIAN LAZARUS

Imprezy: 9 Urodziny SQ - DAMIAN LAZARUS

Bilety na imprezę

9 Urodziny SQ - DAMIAN LAZARUS

termin

So, 18 października 2014 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 17 paź 2014 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 18 paź 2014 17:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄SQ Klub świętuje 9. Urodziny!

Damian Lazarus (Crosstown Rebels / UK)
Leon ( Audioriver / Spółka Akcyjna)
Juniore & Conradq ( Muno.pl / SQ

Szaman, czarodziej, magik. Tak właśnie był określany po niedzielnym występie na Sun/Day w czasie tegorocznego Audioriver. A że od na młodszych lat wiemy, że prawdziwe urodzinowe świętowanie nie może się odbyć bez magika, wszem i wobec ogłaszamy: Damian Lazarus 18 października na 9. urodzinach SQ! 

Damian Lazarus to rodowity londyńczyk, właściciel znanej i wartościowej wytwórni z muzyką elektroniczną – Crosstown Rebels oraz jedna z najbardziej popularnych i charyzmatycznych postaci w tanecznej elektronice. To on jako pierwszy odkrył talent takich artystów, jak Jamie Jones, Maceo Plex, czy Art Department. 

Nieprzypadkowo uważa się go za jednego z największych współcześnie magów sztuki DJ-skiej. Tytuł "króla undergroundowej muzyki tanecznej" przyznany mu przez brytyjskie media nie jest w żadnym razie przesadą. Perfekcja techniczna oraz wielka wyobraźnia i wszechstronność w doborze repertuaru czyni z niego postać daleko wykraczającą poza poziom jednosezonowych "gwiazdeczek". Historię muzyki tanecznej poznał od podszewki, jeszcze na przełomie lat 80/90 XX wieku - począwszy od HipHopu, electro, house, harcore i jungle. Nie bez znaczenia w jego bogatej biografii jest też kariera dziennikarska - w czasie pracy dla magazynu Dazed and Confused przeprowadził dziesiątki wywiadów. Wśród rozmówców znaleźli się tak wielcy gracze światowego show businessu jak KRS-One, Chuck D, Wyclef Jean czy Photek! 

Lazarus to nieustannie od kilku lat jeden z najgorętszych nazwisk w muzycznym światku. Regularnie wystepuje w najlepszych klubach świata, grywa na największych festiwalach jak Sonar, Melt czy Burning Man, a także na popularnych cyklach na Ibizie jak Enter Richiego Hawtina, Rumors Guya Gerbera I Cocoon Svena Vatha! 

Brytyjskiego artystę wspierać będzie jeden z twórców Audioriver – Leon, a także lokalny duet Juniore & Conradq, którzy już jesienią zadebiutują w SQ ze swoim autorskim cyklem! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK