Biletomat Imprezy Above & Beyond

Imprezy: Above & Beyond

Bilety na imprezę

Above & Beyond

termin

Śr, 30 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 29 lis 2016 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 lis 2016 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Above & Beyond zagra w warszawskiej Progresji

Above & Beyond

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Above & Beyond! Brytyjski kolektyw dj’ski wystąpi 30 listopada w warszawskiej Progresji.

Start sprzedaży biletów w piątek 30 września! Przedsprzedaż od 29 września!

Above & Beyond, czyli Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki to transowe trio działające od 2000r. Są właścicielami labeli Anjunabeats i Anjunadeep. Są gospodarzami audycji Group Therapy Radio. Od wielu lat znajdują się w czołówce rankingu TOP 100 DJ’s Poll prowadzonego przez wydawnictwo DJ Magazine.

Ich koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Są jedynym kolektywem dj’skim, który zapełnił nowojorski Madison Square Garden i halę The Forum w LA. Po wyprzedanych w jeden dzień koncertach w Sydney i Amsterdamie, grali na Glastonbury, Creamfields, Electric Daisy Carnival, Pukkelpopie i Lollapaloozie w roli headlinerów.

Po dwóch latach znowu wracają do Europy, aby odwiedzić min. Anglię, Polskę, Francję, Finlandię i Norwegię. Trasa obejmie czternaście koncertów w cztery tygodnie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK