Biletomat Imprezy Acid Plant with The Advent (live)

Imprezy: Acid Plant with The Advent (live)

Bilety na imprezę

Acid Plant with The Advent (live)

termin

So, 09 lutego 2019 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 lut 2019 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Acid Plant with The Advent (live)

The Advent, Dtekk, Feelaz

10 edycja cyklu Acid Plant to wyjątkowa okazja, więc przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego!

Cisco Ferreira aka The Advent to jeden z ostatnich mistrzów "starej gwardii" współtworzącej scenę techno lat '90, który jeszcze nigdy nie zawitał do Poznania! Mimo bliskiej współpracy z berlińskim Tresorem, dla którego wydał na przestrzeni lat dwa albumy i kilka epek, nie zagrał chociażby na legendarnych "Tresorach" w Eskulapie, a jedyne wizyty w naszym kraju były typowo festiwalowe (Mayday, Instytut, Nature One)... Gdy zeszłego lata w czasie trwania festiwalu Dekmantel zaczęły do nas docierać co raz głośniejsze głosy o zajebistości jego specjalnie na tę okazję przygotowanego Electro live'a, stwierdziliśmy że trzeba spróbować...

I tak, po wielomiesięcznych pertraktacjach z dumą możemy ogłosić, że 9 lutego The Advent zawita do klubu Tama z wyjątkowym materiałem, który gra bardzo sporadycznie i tylko przy specjalnych okazjach. Tej nocy wspólnie z Cisco złożymy bowiem hołd Electro i jego wielu maszynowym twarzom! Electro to coś więcej niż połamany mechaniczny beat automatu perkusyjnego. Electro to cztery dekady futurystycznej eksploracji muzycznej.

Support zapewnią dwaj winylowi specjaliści od lat propagujący Electro w swoich setach... Dtekk, czyli główny organizator Up To Date Festival & pomysłodawca projektu Pozdro Techno oraz Feelaz, gospodarz cyklu, rezydent klubu Tama & właściciel Vinylgate Recordstore.

Cykl Acid Plant powraca w wielkim stylu: Wszy-scy jest-eśmy Ro-bot-ami!

The Advent (Kombination Research, Klockworks, Tresor) Live Electro Set!
Dtekk (Up To Date Festival, Technosoul)
Feelaz (Tama, Vinylgate Recordstore)

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK