Biletomat Imprezy Agoria

Imprezy: Agoria

Bilety na imprezę

Agoria

termin

Pt, 24 marca 2017 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 07 mar 2017 22:43

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 mar 2017 13:40

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 mar 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Agoria zagra w Prozak 2.0

Agoria

Dla wszystkich posiadaczy kart klubowych kupujących bilet w przedsprzedaży - kwota wydana na jego zakup jest kwotą do wykorzystania na barze.

Wydaje Ci się, że Francja to tylko wino, bagietki i sery, a muzycznie kraj, w którym królują nastrojowe ballady i elektro? Nic bardziej mylnego - dla nas Francja to przede wszystkim Agoria! Mistrz melodycznego house'u odwiedzi Prozak już 24.03! Na co dzień związany z Dixon'owym Innervisions, Kompaktem i prowadzący swój własny label Infine Music, Agoria od młodzieńczych lat fascynował się takimi gatunkami jak jazz czy dopiero docierającym do Europy Detroit Techno. Zainspirowany występem Jeffa Millsa, w bardzo młodym wieku zaczął próbować swoich sił jako DJ, a w 1999 wydał już swoją pierwszą 12'.

Dzięki unikalnemu stylowi, szybko został wypatrzony przez francuski oddzial labelu Pias, gdzie w 2003 r. wydał swój pierwszy, a zarazem legendarny longplay – Blossom. DJ Sety Agorii to podróż do krainy czarów, w której wszystko ma swój harmoniczny i magiczny porządek. Gdy już raz się do niej wkroczy i doświadczy unikalnego stylu, bogatego w melancholijne melodie, po prostu chce się do tego wracać.

Nic więc dziwnego, że najbardziej zagorzali fani podróżują za Sébastienem po całej Europie. Przekonaj się jak brzmi na żywo jeden z najbardziej rozchwytywanych francuskich towarów eksportowych – 24.03 w podziemiach 2.0!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!