Biletomat Imprezy Alex Bau - MUSICK AlbumTour

Imprezy: Alex Bau - MUSICK AlbumTour

Bilety na imprezę

Alex Bau - MUSICK AlbumTour

termin

Pt, 17 kwietnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

BPM PROMOTION

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 10 kwi 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 17 kwi 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Alex Bau zagra w warszawskim Basenie

ALEX BAU
Adam Toxic
Fatma

Już 17 kwietnia w Basenie w Warszawie jedyny pełny występ live ALEXa BAU – cenionego oraz pożądanego producenta i Dj`a muzyki techno z Niemiec. Alex zagra specjalnie dla was w ramach trasy MUSICK AlbumTour – 4h LIVE ze znakomitym supportem: Adam Toxic i Fatman. To będzie bardzo długa oraz mocno beatowa impreza tylko w BASENIE a dla najwytrwalszych mamy ALBUMY Alexa, które rozdamy na imprezie.

Alex wydaje w takich labelach jak CREDO/COOCON/SLEAZE/CLR

Kilka słów od Alexa o sobie oraz o jego nowym albumie:

„Denerwuje się słysząc przez lata te wszystkie historie o albumach techno ! Dlaczego czasem wydaje się, jakby artysta podążał według dobrze sprecyzowanego planu tłumacząc się, że musi stworzyć utwory muzyczne zamiast skupić się na parkiecie? Dlaczego wszystkie te historie o albumach brzmią tak samo? Dlaczego zawsze uważałem, że muzyka musi po prostu powstać ?Może bez planu? Może nawet przez przypadek? Wyobraźcie sobie muzykę powstałą z przypływu uczuć, tylko dzięki inspiracji. Słuchając mojego managementu , mówiącego mi żebym nagrał nowy album, który wpasuje się w ramy obecnych nurtów muzycznych robi mi się nie dobrze. Przemysł muzyczny i stracona siła przebicia albumu przyprawia mnie o mdłości. Pytam sam siebie co się stało z ideą spędzania czasu na słuchaniu utworów bez bycia odciętym przez aktualizacje statusu lub innych portali społecznościowych. Denerwuje mnie gdy muzyka i sztuka coraz częściej jest oceniana przez pryzmat ilości "lajków", "opublikowań“ czy ”udostępnień". Uświadomiłem sobie, że wiele rzeczy mnie wkurza, ale jest jedna rzecz, która tego nie robi...muzyka! „

"Cała impreza jest jak film i póki jesteście na parkiecie, odgrywacie główne role a ja tylko dostarczam wam ścieżkę dźwiękową ..."
Bio o Alexie:

Moglibyśmy opowiedzieć historie o sławie i chwale. Jak niesamowici ludzie biorą go pod uwagę przy więcej niż 100 produkcjach takich marek jak Credo, CLR, Sleaze, Sino i wiele, wiele więcej. Osobowości od Chrisa Liebinga po Greena Velvet chcą by miksował ich rzeczy. Występował i wciąż występuje na całym świecie od Buenos Aires do Nowego Jorku, po Sydney i Tokio. Już kilka razy został okrzyknięty najlepszym Dj-em w Niemczech. Posiada wyczucie i umiejętności by poruszyć mały tłum w takim miejscu jak Tresor jak i występować dla tłumów podczas takich wydarzeń jak Loveparade, Nature One czy Rave on Snow. Nie ważne czy na zewnątrz czy w środku, ciepło czy zimno, dzień czy w noc. Tak szczerze mówiąc czy czujesz teraz bass ? Siłę ? Pasję ? Magię 4 godzinnego setu undergroundowego techno? Jego prostej definicji "szału" ? Nie ? Rzekomo nie ? To jeśli wciąż słyszysz i czujesz samego siebie wczuj się teraz w ten bit.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK