Biletomat Imprezy Ame [INNERVISIONS]

Imprezy: Ame [INNERVISIONS]

Bilety na imprezę

Ame [INNERVISIONS]

termin

Pt, 13 listopada 2015 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 15:37

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 08 lis 2015 22:40

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 lis 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Ame zagra w Nowej Jerozolimie

Ame

Jedni pamietają kultowe kAMEhameha z serii o smoczych kulach, a inni klubowe AME. Jedno i drugie dostracza niezwyklych przeżyć i wyzwala w nas nieopisane pokłady energii, więc ten dla niektorych niezrozumialy wstęp po wizycie w naszych murach 13 listopada, szybko stanie sie dość jasny.

Każdy miłośnik dobrej elektroniki doskonale zna "parkietowe sztosy" autorstwa Ame. Od 2 lat numery/remixy: "Howling", "Tatischeff", "Turn Around", "Rej", czy ostatni, wakacyjny hit "From Nowhere" grane są chyba przez wszystkich topowych producentów oraz naszych rezydentów!

ÂME to duet, który inspiruje się takimi artystami jak Stevie Wonder, WestEnd Rec, Transmat, Weather Report i Herbie Hancock. Jak sami mówią, tworzą głęboki house z duszą. Ich utwory są połączeniem feelingu prosto z parkietu dopełnionym mnóstwem ekspresji. Ten niezwykły duet zaczął formować się w rodzinnym mieście DJ-ów, gdzie w 2001 roku skrzyżowały się ich ścieżki w wytwórni Plattentasche. Duet połączył siły w 2003 roku produkując głębokie techno dla Sonar Kollektiv. Wiele z tych utworów znalazło się na ich pierwszej płycie zatytułowanej po prostu „ÂME”.

Chcąc tworzyć coś odmiennego od ich poprzedniej twórczości postanowili znaleźć nowe, zwinne podejście do komponowania, co dało początek ich singlowi „Rej”, który podbił parkiety. Nie chcąc spoczywać na laurach,w 2006 roku „ÂME” nawiązało współpracę Dixonem i Henrikiem Schwarzem tworząc kawałek „Where we at” z inspirującym wokalem Derricka Cartera.

https://www.facebook.com/ame.innervisions

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!