Biletomat Imprezy Anja Schneider

Imprezy: Anja Schneider

Bilety na imprezę

Anja Schneider

termin

Pt, 04 grudnia 2015 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 30 lis 2015 22:25

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 gru 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Szefowa Mobilee Records - Anja Schneider w Nowej Jerozolimie

Anja Schneider [Mobilee]

Od 1994 roku mieszka w Berlinie. Na początku pracowała jako producentka dla KISS FM, w którym to stworzyła "KISS FM Loveboat". Następnie od 2000 roku w każdą sobotę prowadzi swoją własną audycję "Dance Under The Blue Moon" na antenie Fritz Radio. Jest to jedna z bardziej cenionych i odnoszących duże sukcesy stacji radiowych, nadające dźwięki elektroniczne, w Niemczech.

Co tydzień można usłyszeć najnowsze, nie wydane jeszcze nigdzie utwory, mixowane na żywo przez samą Anję Schneider bądź zaproszonych przez nią gości. Byli to jak na razie: Luciano, Tiefschwarz, DJ T., M.A.N.D.Y., Dirt Crew, Jay Haze, DJ Hell, John Tejada, Tobi Neumann.

W 2003 roku jej projekt "Dance Under The Blue Moon" otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Best National Radio Programme”.

W ostatnich 3 latach skupiła się ona jednak bardziej na samej produkcji i pracy jako DJ, gdyż jak sama twierdzi „to co kocha najbardziej to przedstawianie muzyki swoim fanom, bycie w klubach lub na festiwalach i doprowadzanie wszystkich do ekstazy”.

Od listopada 2003 do kwietnia 2005 miała swoją pierwszą rezydenture w klubie Watergate w Berlinie, w którym to miała okazje zagrać z Jennifer Cardini, Jesper Dahlbäck, Joakim, Audio Werner…

W kwietniu 2005 ruszyła założona przez nią wytwórnia o nazwie Mobilee Rec. Obecnie nagrywają dla niej: Daniel Stefanik, Exercise One, Jesse Rose, Ralf Kollman, Sebo K, GummiHZ, Jeniffer Cardini & Shonky, Marco Resmann, Marcin Czubala, Nhar, Pan-Pot, Sebo K, Sleeping Thief.

Także od 2005 roku organizuje swój własny, comiesięczny cykl imprez w WMF Club w Berlinie, na którym występują gwiazdy z Mobilee Rec. i nie tylko… Opisywana jest jako jedna z ciężej pracujących osób w branży. Budowana przez nią wytwórnia mobilee daje świadectwo pasji, miłości i zaangażowania jakie Anja wkłada w rozwój muzyki elektronicznej. Każdy może podziwiać jej osiągi w dziedzinach DJingu, produkcji jak i biznesu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK