Biletomat Imprezy Warszawa Armand Van Helden w The View!

Imprezy: Armand Van Helden w The View!

Bilety na imprezę

Armand Van Helden w The View!

termin

So, 28 maja 2016 godz. 21:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 22 kwi 2016 11:49

120 PLN

Wyprzedane


Standard

Pula - FINALNA

dostępna do
So, 28 maj 2016 18:00

150 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄ARMAND VAN HELDEN w warszawskim Klubie The View!

Armand Van Helden

ARMAND VAN HELDEN w The View!!!

UWAGA! Wejście na wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich. 

Uwaga!
W związku z nasilającymi się informacjami o fałszywych stronach oferujących bilety na koncerty w naszym klubie informujemy że nasze bilety dostępne są do kupienia jedynie na platformie biletomat.pl

Na 13 urodziny kupił sobie automat perkusyjny. Wtedy rozpoczęła się jego przygoda z muzyką.

Od 1988 roku pracował jako dj w Loft’cie - jednym z najpopularniejszych klubów w Bostonie. Za pieniądze tam zarobione kupił syntezator oraz sampler. Wtedy zaczął tworzyć swoje pierwsze utwory i wydał pierwszy singel – miks Deep Creed "Stay On My Mind" wydany przez Nervous Records. W 1994 van Helden stworzył utwór "Witch Doctor", który po raz pierwszy podbił kluby na całym Świecie.

Armand van Helden zasłynął w tamtych czasach jako doskonały remikser. Przeróbki "Spin Spin Sugar" Sneaker Pimps, "Sugar Is Sweeter" CJ Bollanda i przede wszystkim "Professional Widow" Tori Amos spowodowały, że stał się prawdziwą gwiazdą. Remiksował utwory największych muzycznych sław, między innymi: The Rolling Stones, Real McCoy, 2 Unlimited, Janet Jackson, Puff Daddy, The Prodigy.

Kolejna płyta okazała się kolejnym hitem. W 1998 album "2 Future 4 U" oraz pochodzące z niego utwory "You Don't Know Me", "Flowers" i "Rock Da Spot" zawojowały światowy rynek klubowy.

Z następnym albumem "Killing Puritans" było podobnie. Największe hity to "Flyaway Love" i "Full Moon".

W 2004 roku Armand van Helden wydał kolejny zestaw "New York: A Mix Odyssey". Z tego albumu pochodziły utwory takie jak "Hear my Name" czy hit "My My My".

Obowiązuje selekcja. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.