Biletomat Imprezy BASS PLANET 2014

Imprezy: BASS PLANET 2014

Bilety na imprezę

BASS PLANET 2014

termin

So, 08 marca 2014 godz. 20:00

miejsce

Peron 5
Stefana Czarnieckiego 8 i, 70-221 Szczecin

organizator

BM TECH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 07 mar 2014 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 08 mar 2014 16:00

65 PLN

Wyprzedane

 

📄Nadciąga Bass Planet 2014 w Szczecinie

Main Floor (Breakbeat, Electrohouse, Techno): Westbam (Bass Planet, Mayday, Love Parade), Dj Deekline (Hot Cakes, Cut & Run), Hardy Hard (Bass Planet, Mayday, Love Parade), Marten Hørger (Stamina Agency, Instant Vibes), Burnt (Cheeky Beatz – ULM DE), ED 2000 (Dangerous Drums), JayKosy (Wicked Tunes, Bass Planet, Dirty Funk), Cherry aka BreakNtune (Dirty Funk, Bass Planet), Copecky & Pitchracer (Euforia Dźwięku), Peepe (Dirty Funk), Second Floor (Techno, House, Breakbeat): Eli Crust (KDB Records), Hellboy (Enhanced Music), Lukash Andego (Massive Sounds), Droptech (Neuroshocked), Macaster (Dirty Funk), Audio – Matiq (Dirty Funk), Simon Size (Euforia Dzwieku), Damage (Volton, Helene Beach Festival), Ebola, Conrad Kemp, Guest 69, Bart

Już niedługo odbędzie się szósta edycja festiwalu Bass Planet w Szczecinie! 8 marca będziecie świadkami najlepszych dźwięków. Na dwóch scenach Peronu 5 swoje sety w rytmach breakbeat, electro-house i techno zaprezentuje 24 artystów, a wśród nich oczywiście ten, którego zabraknąć na tej imprezie nie może - Westbam.

Bass Planet to wypełniony po brzegi line up, który zadowoli każdego fana mocnego uderzenia. WESTBAM to żywa legenda. Wiecznie młody i uwielbiany przez wszystkich Max, tradycyjnie już w Szczecinie świętować będzie swoje urodziny. Mamy nadzieję, że wszyscy razem po raz kolejny odśpiewamy mu gromkie 100 lat! W tym roku postanowiliśmy zaprosić też postać ze wszech miar wyjątkową. Od wielu lat zaliczany jest do jednego z najlepszych DJ’ów i producentów wszelkiej maści połamanych rytmów. Znakomicie czuje się w breakbeacie, jungle, dubstepie czy drum & bass i niezwykle umiejętnie potrafi ze sobą połączyć wszystkie te style. Panie i Panowie, prosto z Londynu przybędzie do nas DJ DEEKLINE, twórca dobrze Wam znanego hitu „Handz Up”!

Swoją przygodę z Deekline’m rozpoczął też inny, stały uczestnik Bass Planet by Time Zone Energy Drink – HARDY HARD, wydając z nim kawałek „I can’t hide it”. Być może i tym razem rozbrzmi on z głośników. Po rocznej nieobecności do Szczecina powróci także MARTEN HøRGER, którego ostatnie sukcesy i bliska współpraca ze Stanton Warriors dają prognozy na znakomitego seta! Na scenie ponownie zaprezentuje się też Burnt, który podczas niedawnego pobytu w Szczecinie zagrał wręcz porywającego seta, dlatego i tym razem liczymy, że porwie do tańca cały Peron 5.

Na scenie głównej swoje umiejętności zaprezentuje również Rollin Thunder, świetny turntablista oraz organizator cyklicznych imprez Dangerous Drums w legendarnym Tresorze. Eli Crust w zeszłym roku przybył do nas z odległej Białorusi i swoim setem od razu podbił serca wielu osób. W tym roku liczymy zatem, że powtórzy swój wyczyn. Prawdziwej „Euforii Dźwięku” spodziewamy się też po duecie Copecky & Pitchracer, który zawita do nas z Gorzowa. Tradycyjnie nie zapominamy też o miłośnikach mocniejszych technicznych klimatów, o które zadba m.in. uczestnik wielu edycji Mayday i Silesia in Love, pochodzący z Krakowa Hellboy, któremu towarzyszyć będzie Lukash Andego z Opola oraz Macaster i wielu innych artystów. Oczywiście na imprezie usłyszycie też Waszych ulubieńców z ekipy Dirty Funk tj. Cherrego aka BreakNtune, Jaykosy’ego, Audio-matiq’a i Peepe, którzy zagrają dokładnie to za co ich lubicie.

Dobrą muzykę powinno słuchać się na dobrym i mocnym nagłośnieniu, dlatego na Bass Planet by Team Zone Energy Drink, Wasza ulubiona muzyka zabrzmi z mocą aż 50 000 Watt a swoimi efektami wizualnymi dopieszczą Was lasery oraz dodatkowe oświetlenie, głównie oparte na technice LED, tworząc razem niezapomniane show. Tej nocy moc będzie z nami!

Bilety: 55 zł w przedsprzedaży, 65 zł w dniu imprezy,

Bilet VIP – 120 zł (przedsprzedaż wyłącznie w pizzerii Marco Polo na pl. Kościuszki)

Posiadając bilet VIP otrzymujesz:

- Dostęp do specjalnie wydzielonych stref VIP (antresola)

- Wejście bez kolejki

- Szatnia bez kolejki

- Miejsca siedzące

- Widok na scenę główną

- Napoje energetyczne w strefie VIP

- Zimne przekąski

- Kącik ze snackami firmy Sonko

- Mixtejpy z setami artystów występujących na Bass Planet 2014

- Osobny bar w strefie VIP (antresola)

- Plakaty z Bass Planet 2014 z podpisami artystów

- Darmowe wejście na after party w klubie Alter Ego

 

Więcej informacji pod adresami:

www.bassplanet.pl

www.facebook.com/BassPlanetPL

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.