Biletomat Imprezy Sascha Funke - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Imprezy: Sascha Funke  - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Bilety na imprezę

Sascha Funke - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

termin

So, 09 kwietnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 kwi 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 kwi 2016 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Sascha Funke (Kompakt) na Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Glasse
Sascha Funke (Kompakt)

Sascha Funke (Kompakt) - Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016

Koncertową wiosnę zawsze warto rozpocząć od mocnego uderzenia, dlatego też przygotowaliśmy dla Was kolejną imprezę z cyklu Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016, podczas której już 9 kwietnia w katowickim klubie Hipnoza porwie Was do tańca jeden z najciekawszych przedstawicieli niemieckiej sceny techno - Sascha Funke.

Artysta, który wraz z Paulem Kalkbrennerem pomagał definiować brzmienie niemieckiej sceny elektronicznej pod koniec lat 90, w latach dwutysięcznych ujawnił wrażliwszą część swojej natury, nagrywając solowe albumy, na których solidne bity łączą się z kojącymi melodiami pełnymi emocji. Kolejny sukces przyniosła mu nagrana w 2012 roku płyta "Unknown", wydana pod szyldem Sachienne. Towarzyszy mu na niej Julienne Dessagne, której głos idealnie podkreśla emocjonalną zawartość minimalistycznych kompozycji Funke'a. Oboje mieliście okazję usłyszeć podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w 2012, tym razem zaś zapraszamy Was na solowy set Saschy, który poprowadzi Was przez najróżniejsze odmiany muzyki elektronicznej - od trance przez house po minimal - nie dając ani chwili na odpoczynek.

Wcześniej rozgrzeje Was Glasse, jeden z filarów polskiej sceny house, który w ciągu dwóch dekad nieustającej aktywności muzycznej, wielokrotnie udowodnił, że należy do ścisłej czołówki krajowych DJ-ów i potrafi zachęcić do tańca każdą publiczność. Glassy jest ponadto rezydentem tegorocznej formuły Before. Uwaga! Zaczynamy o godzinie 21.00.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!