Biletomat Imprezy Katowice Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Dick4Dick

Imprezy: Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Dick4Dick

Bilety na imprezę

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Dick4Dick

termin

So, 14 maja 2016 godz. 20:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 14 maj 2016 17:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Dick4Dick w ramach Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka

Dick4Dick

Dick4Dick to jeden z tych zespołów, których chyba nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Istniejąca od dwunastu lat gdańska grupa wraca w tym roku z szóstą płytą, zawierająca jeszcze więcej radykalnie obrazoburczych tekstów oraz muzycznego szaleństwa, a my postanowiliśmy ich z tej okazji zaprosić na dwa występy w cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2016. 13 maja będziecie mogli ich posłuchać w krakowskim klubie [nazwa], dzień później zagrają w Katowicach, gdzie będziemy ich gościć w Hipnozie. Jeśli kręci Was nieskoordynowany taniec i darcie się na cały głos wraz zespołem, to możemy obiecać, że na tych koncertach na pewno nie zabraknie Waszych ulubionych atrakcji!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.