Biletomat Imprezy Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Michael Mayer

Imprezy: Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Michael Mayer

Bilety na imprezę

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka - Michael Mayer

termin

Pt, 03 czerwca 2016 godz. 20:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 02 cze 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 cze 2016 17:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Michael Mayer w ramach Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka

Michael Mayer

Kolejny występ w cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2016 to doskonała okazja by przypomnieć sobie, za co tak bardzo lubimy niemieckie techno i minima.

Nasz gość, Michael Mayer jeden z ludzi odpowiedzialnych za brzmienie niemieckiej muzyki elektronicznej i niestrudzony propagator nowych, ciekawych brzmień. Wraz z innym muzykiem, Wolfgangiem Voightem, prowadzi wytwórnię Kompakt, wydającą takich artystów jak Panda Bear, The Orb, Guy Borrato, The Field czy ostatnio WhoMadeWho. Współprowadzenie biznesu, w którym codziennie przewija się masa nagrań i tworzących ich muzyków, nie mogło skończyć się inaczej, jak autorskimi nagraniami Mayera.

W roku 1998 nagrał swój pierwszy album – Neuhouse, jednak wtedy jeszcze nie do końca połknął bakcyla samodzielnego tworzenia. Całkowicie wystarczyło mu nadzorowanie prac nad powstawaniem innych nagrań, działał też jako DJ i remikser – lista wykonawców, których brzmienie podrasował nie jest może nazbyt liczna, za to imponuje skalą występujących na niej artystów – odświeżył Pet Shop Boysów, zmagał się z klasyką w postaci Depeche Mode czy też pobawił się nagraniem Miss Kittin.

Dopiero cztery lata później zdecydował się wrócić do działania na własną rękę i w ten sposób światło dzienne ujrzał drugi album Michaela, Immer, wydany przez rodzimy Kompakt. Longplay ten okazał się być przełomowy, gdyż rozpoczął ciąg regularnych wydawnictw Mayera , artysta zaczął także grywać w klubach, serwując wyśmienitą mieszankę ambientu, minimalu i techno.

Takich właśnie wrażeń możecie się spodziewać już 3 czerwca podczas setu Mayera w katowickim Jazz Clubie Hipnoza. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK