Biletomat Imprezy Big Boat Party 2020

Imprezy: Big Boat Party 2020

Bilety na imprezę

Big Boat Party 2020

termin

Nd, 12 lipca 2020 godz. 13:00

miejsce

Skwer Kościuszki
, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 12 lip 2020 10:00

250 PLN

Wyprzedane 

📄Rejs po Zatoce Gdańskiej - Big Boat Party!

TBA

 

Boarding: 12.00
Start: 13.00

Zaczynamy przygodę #2020, którą zapamiętacie na kolejne lata.

Powodów jest kilka. Poza radosną imprezą z kipiącą pozytywnym temperamentem ekipą przy falujących rytmach naszego extra-ligowego składu DJ-skiego, mamy inne czasy, które wciąż ograniczają naszą ekspresję i możliwości zabawy jaką znaliśmy do tej pory.

Ponadto w tym roku wypada nasz 10 sezon. Jednak na tak huczne wydarzenie zdecydowaliśmy się poczekać do 2021 - 10. lecie będziemy świętować za rok a tę edycję numerujemy jako ‘9 i pół’.

Wszyscy jesteśmy w zupełnie innej niż rok temu sytuacji. Możliwości podróżowania są utrudnione i wielu z Was zostaje na wakacje w kraju. Dlatego dajemy Wam namiastkę pięknych, bogatych w różnorodną roślinność przestrzeni i miejsc, do których możecie nie mieć możliwości dotrzeć z powodu globalnych ograniczeń.

Kochamy przyrodę, czas spędzony na świeżym powietrzu czując morską bryzę, zapach zielonych liści, kolorowych kwiatów i przyjaciół z którymi wspólnie spędzamy czas, choćby raz w roku.

Po czasie izolacji tym bardziej nie możemy się tego doczekać.

Line up: TBA

Zacznij działać zanim zobaczysz SOLD OUT!

Informacja dla podróżujących w tym roku kamperami. Możecie swoje pojazdy pozostawić bezpiecznie w Gdynia Camper Park https://www.facebook.com/gdyniacamperpark/ (Zwycięstwa 291) i uczestniczyć w wybranym rejsie bez dopasowywania się do godzin i warunków podróży „taborem kolejowym”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK