Biletomat Imprezy Breaks & Bass Poland pres. Summer Session. w/ Lady Waks, Atomic Hooligan

Imprezy: Breaks & Bass Poland pres. Summer Session. w/ Lady Waks, Atomic Hooligan

Bilety na imprezę

Breaks & Bass Poland pres. Summer Session. w/ Lady Waks, Atomic Hooligan

termin

So, 18 lipca 2015 godz. 21:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Global Solution

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 18 lip 2015 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Lady Waks i Atomic Hooligan w B90!

Lady Waks, Atomic Hooligan, Jaykosy, Cherry, Adam Faz, Sb, Tilo, Hawra, Mr. Cannabeatz

Ekipa Breaks & Bass Poland powraca do Gdańska, by ponownie wypełnić przestrzeń klubu B90 solidną porcją basu i połamanych brzmień.

Main:

Lady Waks / In Beat We Trust / St. Petersburg / RU

Atomic Hooligan / Botchit & Scarper / London / UK

Support:

Jaykosy / Wicked Tunes / Berlin

Cherry / Bassplanet Poland / Szczecin

Adam Faz / Bombtraxx/ 3 miasto

Sb

Tilo

Hawra

Mr. Cannabeatz

Ulica: TBA

Tym razem głowną gwiazdą wydarzenia B&B Poland pres. będzie pierwsza dama muzyki Breakbeat na świecie, czyli Lady Waks. Będzie to pierwszy Występ Alexandy w Trójmieście!

Fenomen artystki doceniany jest na całym świecie, głownie dzięki żywiołowym występom na żywo ( min. nagroda Breakspoll Best DJ 2014 & 2015 ) oraz produkcjom studyjnym ( Breakspoll Best producer 2013 ). Warto dodać, że Alex jest również promotorem cieszących się dużą popularnością imprez 'In Beat We Trust' odbywających się sukcesywnie od wielu lat w jej rodzinnym St. Petersburgu oraz innych miastach Rosji.

https://www.facebook.com/LadyWaksOfficial

Kolejnym gościem imprezy będzie bardzo dobrze znany Trójmiejskej publice Atomic Hooligan, który nie raz już doprowadził parkiety naszych imprez do czerwoności. Lata działalności, ponadprzecięntne umiejętności techniczne oraz żywiołowe występy na żywo od wielu lat utrzymują Terego w ścisłej czołowce Dj'i gatunku breakbeat/ bass na świecie. Co pokaże tym razem? Okaże się już wkrótce.

https://www.facebook.com/atomichooligan

Swoją obecnośc potwierdził również JayKosy, Dj oraz promotor z Berlina. Jay miał już okazję zaprezentować swoje umięjętności na naszej imprezie z udziałem Plump DJs i porwać trojmiejską publikę do tańca. Na codzień prowadzi cykl imprez Wicked Tunes w Berlinie i mocno wspólpracuje z ekipą Bassplanet.

https://www.facebook.com/JayKosy

Listę rodzimych artystów otwiera Cherry znany również jako Break n Tune. Szczeciński Dj, producent oraz promotor cyklu Bass planet Poland, jeden z najpręzniej działających Dji nurtu Breakbeat w Polsce i Europie. Jego sety to elektryczna mieszanka breakbeat i bass music, którą już nie raz wygrał melanż.

https://www.facebook.com/BreakNtuneDF

Na scenie B&B Poland nie może zabraknąć naszego rodzimego Dja oraz producenta znanego publice pod pseudonimem Adam Faz. Z ponad dekadą występów w Polsce i Europie na karku, licznymi sukcesami jako producent oraz promotor, Adam nie zwalnia tempa czego możecie zostać świadkami podczas imprezy.

https://www.facebook.com/adam.faz.music

Listę znamykają bardzo dobrze znani i lubiani artyści trójmiejscej sceny: Mr. Cannabeatz, Tilo, Sb oraz Hawra, którzy bez wątpienia umilą Wam czas swoimi setami.

https://www.facebook.com/MR.CANNABEATZ

https://www.facebook.com/pages/SB-dj

https://www.facebook.com/tymoteusz.wanat

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK