Biletomat Imprezy Gdańsk Bułka Paryss'ka - ADAM MARSHALL

Imprezy: Bułka Paryss'ka - ADAM MARSHALL

Bilety na imprezę

Bułka Paryss'ka - ADAM MARSHALL

termin

So, 02 maja 2015 godz. 21:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 18 kwi 2015 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 01 maj 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
So, 02 maj 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Adam Marshall zagra w klubie B90

MAIN (house/techno):

ADAM MARSHALL (New Kanada - Toronto)
SLG (Pets Recordings / C&C Bookings) - Live!
PARYSS (Bułka Paryss'ka / Techno.)
RAFIQUE (Techno.)
SIX (Skylark Rec.)
RADEKK
TWEEN
MIT
wizualizacje - DERUBARE

Scena dnb/dubstep/breaks:
MAD, DIA, KOBINGE, TILO, NATT, WARRIOR, XEHIRE

Bułka Paryss'ka ma ogromną przyjemność zaprosić Was 2 maja na eksploracje nowej przestrzeni i zasmakowania kolejnej porcji dźwięków z najwyższej półki.

Tym razem w gdańskim klubie B90 raczyć będziemy Was muzyką z pogranicza house i techno na głównej scenie oraz dnb/dubstep i breaks na scenie bocznej. Główna scena dodatkowo okraszona będzie niesamowitymi wizualizacjami DERUBARE.

ADAM MARSHALL (New Kanada - Toronto)
Urodzony i wychowany w Toronto, obecnie rezydujący w Berlinie, działa jako Dj, producent i właściciel wytwórni od ponad 10 lat. Jednak w pewnym punkcie swojej kariery w którym wiekszość muzyków zwalnia i pozostaje w swojej strefie komfortu, Marshall wcale nie wydaje się być obciążony swoimi dotychczasowymi osiągnięciami ani muzycznie ograniczony limitami sceny wokół niego. Marshall od dawna jest producentem najwyższej klasy, ale w ciągu ostatnich kilku lat jego muzyka stała się jeszcze bardziej natchniona, experymentalna i pewna swojej własnej ścieżki.


SLG (Pets Recordings / C&C Bookings)
Pod pseudonimem SLG kryje się Łukasz Seliga, muzyk pochodzący z Łodzi, producent i DJ. Zadebiutował w 2005 krążkiem "Quarter Past Eleven" dla mało znanej wytwórni Level Records z Dusseldorfu. EPka została bardzo ciepło przyjęta i trafiła między innymi do listy TOP 50 magazynu Groove, czy chartów DJ Koze i Dominika Eulberga. ! Wkrótce po tym Łukasz wydał przełomowe dla siebie "Nine Hours" i "Caffeine", tym razem dla znanej Kolońskiej wytwórni Trapez. Dzięki tym płytom zaczął regularnie grać w całej europie i miał okazję kilkakrotnie odwiedzić również Japonię i Chiny. Był to okres ogromnej popularności minimal techno, jendak SLG zawsze twierdził, że mimo, iż gra za pomocą maszyn, nie tworzy maszynowej muzyki. Jego utwory wyróżniały się spośród ówczesnych minimalowych produkcji, z którymi Łukasz był utożsamiany. ! Podczas, gdy inni wybierali zapętloną do bólu monotonię, utwory SLG zawsze cechowały się nielinearnymi aranżacjami, mnogością detali, pełnią życia i niespotykaną muzykalnością - cechami, które ciągle są obecne w jego twórczości. ! Produkcje Łukasza znajdowały swój dom w tak różnych wytwórniach jak Trapez, Pets czy ostatnio Studio Barnhus. SLG świadomie nie zamyka się w ograniczeniach jednego podgatunku, ale inspiruje się różnymi estetykami. Dzięki temu, niezależnie czy gra live, czy puszcza płyty, porywa swoją energią i zaraża radością.

https://www.facebook.com/slgmusic
https://soundcloud.com/slg

Wydarzenie jest częścią OTWARCIA ULICY ELEKTRYKÓW

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK