Biletomat Imprezy Sopot C-BooL & Energy NIGHT

Imprezy: C-BooL & Energy NIGHT

Bilety na imprezę

C-BooL & Energy NIGHT

termin

So, 06 sierpnia 2016 godz. 21:00

miejsce

VIVA CLUB SOPOT
Al.F.Mamuszki 2, 81-729 Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 03 sie 2016 16:23

29 PLN

Wyprzedane


VIP

I Pula

dostępna do
Śr, 03 sie 2016 16:23

60 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 06 sie 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane


VIP

II pula

dostępna do
So, 06 sie 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane


 

📄C-BooL - legenda polskiej sceny klubowej w Viva Club

C-BooL

bilet VIP - zapewnia:
• wejście poza kolejką
• miejsce siedzące w wygodnej loży
• widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli
• dla naszych gości VIP przeznaczymy cały sektor
• inne atrakcje - tylko VIP!

Grzegorz Cebula, czyli C-Bool urodził się w 1981 roku, w niewielkim śląskim miasteczku Pyskowice. Jego fascynacja muzyką rozpoczęła się już od najmłodszych lat, kiedy dostał w swoje ręce pierwszy syntezator Yamaha. Były to czasy, kiedy C-Bool był fanem takich kultowych grup jak Queen czy Guns'n'Roses. Następnie zainteresował go nurt Italo Disco, aż do przełomowego momentu, jakim był rok 1992 - to właśnie wtedy zetknął się po raz pierwszy z muzyką techniczną.

Ten gatunek muzyczny zafascynował go do tego stopnia, że marzył o zostaniu DJ'em. Początki były trudne: pierwsze szkolne dyskoteki, pierwszy własny mikser, pierwsze kontakty z publicznością. Od 1998 roku został rezydentem dyskotek w swojej miejscowości. Jednak przełomowym rokiem w karierze C-Bool'a był rok 2002, kiedy to spotkał na swojej drodze członków znanych grup klubowych: DJs Team i Base Attack. Chłopaki dostrzegli w nim talent i później wszystko potoczyło się już znacznie szybciej. Rok 2003 to współpraca z Marcinem (Casteam), wydanie 2 singli i koncerty w klubach na terenie całej Polski. W tym czasie C-Bool poznał, także wielu ciekawych ludzi i osoby liczące się w światku muzycznym. Po rozstaniu z Casteam postanowił, że będzie działał na własną rękę. Jego pierwsza solowa produkcja "Would U Feel", spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, ze strony słuchaczy i narobiła sporo zamieszania w klubach oraz na listach przebojów. Utwór ten zauważył również Flashrider, który postanowił nawiązać z C-Bool'em współpracę.

W między czasie powstała druga produkcja C-Bool'a - "In My Heart", która również zyskała powodzenie w polskich klubach i stacjach radiowych. Po długich przygotowaniach, na półki sklepowe w krajach europy zachodniej, a także w Polsce, trafił debiutancki vinyl "C-Bool - Would U Feel", na którym oprócz znanej już dobrze oryginalnej wersji, znalazły się również remixy Ziggy X oraz Flashrider'a. Nagranie "Would U Feel" zdobywało coraz większą popularność za granica, zdobywając wysokie pozycje na listach tanecznych przebojów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Włochy czy Japonia. Został umieszczony na kilkunastu zagranicznych składankach.

FB: https://www.facebook.com/cboolmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/c_bool/

Do wyboru trzy sale z widokiem na morze - klubowa, koncertowa i VIP room.

|| Strefa VIP: https://goo.gl/1z7QyQ
|| Strefa VIP: https://goo.gl/jVRvci

Chcesz wiedzieć więcej?
PISZ na adres: biuro@vivaclub.pl
DZWOŃ pod numer: 601 208 435

-----------------------------------------------------------------------------

>> !!! NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ !!! <<

• 2 parkiety
• mega nagłośnienie
• wizualizacje
• lasershow
• piękne hostessy
• oraz wiele, wiele więcej!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK