Biletomat Imprezy CALYX & TEEBEE

Imprezy: CALYX & TEEBEE

Bilety na imprezę

CALYX & TEEBEE

termin

So, 03 czerwca 2017 godz. 21:00

miejsce

MegaClub
Żelazna 15, 40-851 Katowice

organizator

MegaClub Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 09 maj 2017 11:40

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 cze 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 cze 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Gwiazdy połamanych brzmień w MegaClub

Calyx & TeeBee ▲ Ginee ▲ MR FLOPPY ▲ Contact ▲ Protest

Na dobry początek nowego cyklu imprez DnB zaprosiliśmy Calyx & TeeBee, od dłuższego czasu są bardzo ważnymi producentami wytwórni RAM Records. Międzynarodowy duet, którego siłą napędową jest miłość do muzyki drum'n'bass. Londyńczyk Calyx i Teebee, który pochodzi z Norwegii, wydali razem dwa albumy. Ich drugi krążek „All Or Nothing” spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem.

Rok 2017 rozpoczął się bardzo pomyślnie wydaniem dwóch znakomitych singli „Ruffian” oraz „Scaramanga”, który znajduje się na 1 miescu listy Beatport.

O rozgrzewkę zadbają godni reprezentanci polskie sceny dnb:
▲ Ginee ▲ MR FLOPPY ▲ Contact ▲ Protest

Zadbaliśmy także o wizualną stronę imprezy, a odpowiednią ilość decybeli zapewni Meyer Sound!

Calyx & Teebee to producenci i didżeje zajmujący się muzyką drum & bass. Ich progresywna twórczość wyróżnia się perfekcyjną produkcją, spójnością i wysokim poziomem energii. Pierwsze wspólne produkcje duetu powstały w 2004 roku i były wynikiem wieloletniej przyjaźni. Doświadczenie i muzyczne porozumienie dało efekt w postaci wspaniale przyjętych utworów „Follow the leader” i „Cyclone”, które zwróciły na duet uwagę fanów gatunku z całego świata. Następne single i pierwszy wspólny longplay cieszyły się nie mniejszym zainteresowaniem, ale to drugi album „All Or Nothing” wywarł największy wpływ na scenę drum & bass. Na albumie gościnnie wystąpili, między innymi Foreign Beggars i Beardyman.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK