Biletomat Imprezy Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

Imprezy: Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

Bilety na imprezę

Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

termin

So, 20 maja 2017 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Klub Iskra

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 15 maj 2017 15:19

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 maj 2017 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 maj 2017 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄Ekskluzywny występ didżejski Cassius w Warszawie

Cassius DJ Set

Klub ISKRA Pole Mokotowskie oraz T-Mobile Electronic Beats mają zaszczyt zaprosić Was na ekskluzywny występ didżejski Cassius już 20 maja!

Tylko w T-Mobile zniżka 50%

Myśląc o kultowych przedstawicielach francuskiej sceny elektronicznej na myśl przychodzi nam kilka oczywistych nazwisk na czele z Daft Punk, kolektywem Air, Tim Paris czy Etienne de Crecy, ale jednym tchem możemy wymienić również duet Cassius, który odpowiedzialny jest za kilka bardzo znanych i chwytliwych sztosów tj. „Feeling For You" z 1998(!) roku, "La Mouche”, „I'm a Woman” czy jeszcze pachnące świeżością „I Love u so” z 2011 roku.

Tak się składa, że My, klub ISKRA Pole Mokotowskie przy pełnym wsparciu i współpracy T-Mobile Electronic Beats mamy przyjemność ogłosić i jednocześnie bardzo serdecznie zaprosić Was na długo wyczekiwany i ekskluzywny występ w formule didżejskiej - jednego z najpopularniejszych i uznanych francuskich przedstawicieli sceny elektronicznej - Cassius, który ostatnio znów stał się aktywnym i pełnoprawnym uczestnikiem na klubowej scenie.

Hubert 'Boom Bass' Blanc-Francard & Philippe 'Zdar' Cerboneschi, bo tak naprawdę nazywają się twórcy tej supergrupy stworzyli jeden z najważniejszych projektów we francuskiej muzyce tanecznej! Poznali się w 1988 roku pracując razem w studiu nagrań ojca Huberta, który był wówczas jednym z czołowych paryskich producentów muzycznych! Wspólnie wyprodukowali albumy dla MC Solar i współpracowali nad projektem Zdar'a "Le Funk Mob". Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo zadowolenie i zaspokojenie muzycznych potrzeb społeczności klubowej ISKRA Pole Mokotowskie, a wszystko to spoczywać będzie na barkach „Zdara”, który do stolicy Polski przyjedzie z torbą pełną hitów i szlagierów.

Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami to się uda, a gdy dodamy do tego jeszcze piękno naszego letniego ogrodu, wykwalifikowaną i sympatyczną obsługę, świetne nagłośnienie to mamy złoty przepis może nie na życie, ale świetnie spędzony czas 😊

#electronicbeatspl #tmobile #magenta

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!