Biletomat Imprezy CATZ'N DOGZ - Basic Color THeory Album Tour

Imprezy: CATZ'N DOGZ - Basic Color THeory Album Tour

Bilety na imprezę

CATZ'N DOGZ - Basic Color THeory Album Tour

termin

So, 14 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 lis 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 14 lis 2015 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Catz 'n Dogz promują album w Sfinks700

CATZ 'N DOGZ
KLAVES
VACOS
RICARDO

Fontanna:
Luke Hiero
Jazxing
Radekk

Catz ’N Dogz to już niemal celebryci na międzynarodowej scenie - pojawiali na okładkach prestiżowych klubowych magazynów takich jak Mixmag czy DJ Mag, zaprasza się ich zarówno na Movement Festival w Detroit, londyński SouthWest4, Parklife w Manchesterze czy BPM Festival w Meksyku, a poza Roisin remiksowali utwory takich gwiazd jak Basement Jaxx, Kings Of Leon czy Friendly Fires. Albumem „Basic Colour Theory” pragną potwierdzić, że należą także do najciekawszych autorów i producentów na europejskiej scenie muzycznej.

Efektem jest ich głębokie podejście do muzyki elektronicznej, które zaowocowało albumem niezwykle atrakcyjnym dla słuchacza: od otwierającego energetycznego „Good Touch”, przez znakomite singlowe „The Joy” czy „Get It Right” (którym towarzyszą znakomite clipy), po soulowe „Killing With Kindness” czy powolnie płynące „Czas Poczeka”. Ta ostatnia kompozycja to kolejna, poza mocnym upbeatowym „Cravings” z udziałem Natu, niespodzianka dla polskiego słuchacza - utwór nagrany z towarzyszeniem orkiestry Janusza Stokłosy. W realizacji tych sesji znacząco pomógł zaprzyjaźniony z grupą Envee, znany z takich projektów jak Niewinni Czarodzieje czy Pili Palili.

Wojtek i Grzegorz zaplanowali również polską trasę koncertową promującą krążek Basic Colour Theory. 14 listopada duet wystąpi w sopockim klubie Sfinks700!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!