Biletomat Imprezy Poznań Circus Inferno:Below Zero pres. BAREM (Minus / Argentyna)

Imprezy: Circus Inferno:Below Zero pres. BAREM (Minus / Argentyna)

Bilety na imprezę

Circus Inferno:Below Zero pres. BAREM (Minus / Argentyna)

termin

So, 16 maja 2015 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 17 mar 2015 15:06

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 17 mar 2015 16:47

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 15 maj 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
So, 16 maj 2015 17:00

35 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
So, 16 maj 2015 17:00

0 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Barem zagra w Starej Rzeźni

BAREM (M_nus / Argentyna)
Łukasz Napora (Audioriver / Czwórka)
& more...

Prędzej Inferno zamarznie, niż odpuszczę sobie Rzeźnię 16 maja!

Choć spotkamy się w klimacie Below Zero, gwarantujemy parkiet rozgrzany do czerwoności. A plusem tej imprezy będzie z pewnością Minus…

Panie i panowie, takie cuda tylko w Circus Inferno, który ponownie zawita na gościnnych występach, a wraz z nim same osobliwości! Mistrzowie djskich ceremonii, scenografie zachwycające tłumy niczym tancerki na linie, ziejące ogniem wizualizacje, akrobaci danceflooru i takty skaczące przez obręcze.

Stara Rzeźnia po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show, niczym pamiętne Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night, cykl In/Out czy ostatnie spotkania w Circus Inferno z Francescą Lombardo i ze Stevem Bugiem.

Tym razem w niesamowitych cyrkowych dekoracjach powitają Was dźwięki minimal techno i tech house serwowane przez członka rodziny Minus z Berlina – Mauricio Barembuema, czyli Barema. Ten technożongler znanych i lubianych minimalowych produkcji, w których słychać jednak latynoskie korzenie, zaprezentuje się Wam za konsoletą z gracją linoskoczka. Charakteryzują go nie tylko muzyczne podróże po gatunkach – to cyrkowy nomada, który jeździ po świecie, biorąc udział w wielkich festiwalach takich jak Sonar czy Melt, Na krótko zagrzewa miejsca, gdy z całą swoją trupą z Minusa rezyduje na Ibizie w czasie kultowego już Entera.

Dobre cyrkowe show zaczyna się od rozgrzewki, a o tę zadba reprezentant Audioriver i radiowej Czwórki, Łukasz Napora. Człowiek orkiestra, który w każdej swojej działalności stara się przełamywać podziały między gatunkami. Wirtuoz rzucania porywającymi setami do celu.

Nikt, kto miał okazję gościć na słynnym Circoloco na Ibizie, do białego rana korzystał z muzycznych uciech circus tenta w Płocku lub brał udział w poprzednich dwóch Circus Inferno w Rzeźni, nie będzie miał wątpliwości, że i tym razem porwie go szaleństwo cyrkowej areny!

BAREM (M_nus / Argentyna)

Barem stał się kluczowym członkiem rodziny Minus w ostatnich latach, pomimo dorastania po drugiej stronie świata od berlińskiej bazy wytwórni. Mauricio Barembuem młodość spędził grając bluesa i gitarowego rocka, ale szybko polubił rewolucję cyfrową, i programy takie jak Ableton i Reason, i rozpoczął tworzenie własnych elektronicznych dźwięków: indywidualnych i ekspresyjnych.
Pod wpływem wytwórni takich jak Perlon, Spectral Sound i 7th City i oczywiście, Minus zaczął swoją podróż muzyczną, która nie była prosta w Buenos Aires. Debiutancka Epka „Kleine EP”została wydana nakładem darmowego internetowego labelu Unfoundsound Records w 2005 roku. Utwór "Suki" z tego EP został podchwycony przez wielu światowej sławy DJ-ów i ponownie wydany na winylu labelu Phonocult 2 lata później. Po raz pierwszy z Minusem pracował przy kompilacji Min2Max – z utworem "Opal ".
Po tym nastąpiły kolejne nagrania dla Minus, jego styl ewoluował, koncentrował się na ważnych festiwalach na całym świecie: Mutek, DEMF, TimeWarp, Tomorrowland, i wiele innych w całej Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Afryce Południowej i Japonii.
Ukoronowaniem w dyskografii do tej pory jest album „After The Storm”, wydany w czerwcu 2011 roku. Często grał go na żywo na całym świecie. Towarzyszyły mu hipnotyzujące światła i efekty wizualne, aby wydobyć to uczucie spokoju po burzy. Ta trasa zdefiniowała Barema jako jednego z najbardziej wyczulonych na dźwięki performera.

https://www.facebook.com/baremminus
https://soundcloud.com/barem

Łukasz Napora ( Audioriver/ Czwórka)

Łukasz Napora to bardzo aktywny dziennikarz muzyczny, pracujący dla różnych mediów już od ponad 10 lat. Wraz z bratem współtworzył i prowadził jedną z najważniejszych stron dla polskiej sceny elektronicznej, Soundrevolt.com, która dzięki swojej dwujęzyczności była świetnym łącznikiem między rodzimą sceną a zagranicznymi artystami i wytwórniami.

Dziś jest przede wszystkim rozpoznawany ze względu na swoją pracę przy festiwalu Audioriver. Jest odpowiedzialny za reklamę i Public Relations oraz współtworzy program tego wydarzenia. Z kolei w każdy czwartek prowadzi audycję w Czwórce Polskim Radiu, gdzie prezentuje swoją muzyczną selekcję, zaprasza gości, emituje ciekawe sety.

Lista gwiazd, z którymi przeprowadzał wywiady, zawiera zarówno takie nazwiska, jak Richie Hawtin, Hernan Cattaneo, Timo Maas, Paul Kalkbrenner, Luciano, Dubfire, James Holden, Moderat, DJ Hell, jak i Tiesto, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Kosheen czy Groove Armada. A do tego dochodzą jeszcze Sepultura, Alice In Chains, Deftones, Rammstein, Editors, Alan Wilder, Yeasayer i White Lies.

Ta rozpiętość stylowa świetnie oddaje muzyczną wszechstronność Łukasza, który w każdej swojej działalności stara się przełamywać podziały między gatunkami. Słychać to zarówno w bardzo zróżnicowanej, debiutanckiej EP-ce „Interpol” z 2011 roku, jak i singlu z 2012 roku, który ukazał się nakładem południowo-amerykańskiej wytwórni Progrezo. Utwór „Lone Song” nie tylko łączy elektronikę z wpływami rocka, ale – przede wszystkim – pokazuje, że Łukasz również pisze teksty i śpiewa. Wydawnictwo to zostało świetnie odebrane i znalazło się wśród polecanych pozycji sklepu Beatport w kategorii Electronica.

http://www.lukasznapora.com/
http://www.soundcloud.com/lukasz-napora
http://www.mixcloud.com/LukaszNapora/
http://www.youtube.com/user/LukaszNapora

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.