Biletomat Imprezy CUBE ELECTRONIC MUSIC: 360′ MAPPING

Imprezy: CUBE ELECTRONIC MUSIC: 360′ MAPPING

Bilety na imprezę

CUBE ELECTRONIC MUSIC: 360′ MAPPING

termin

So, 14 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 14 sty 2017 18:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄CUBE nowa, cykliczna impreza klubowa na mapie Trójmiasta!

JOANA (Rec.Out – Poznań)
CLICKTIME (Night Rabbit – Olsztyn)
SONARSSON (Bułka Paryss’ka)
SVEN WIT (Bułka Paryss’ka)
PARYSS (Bułka Paryss’ka)

Wstęp na teren Imprezy mają osoby posiadające ważny dokument tożsamości, Bilet i posiadające nie mniej niż 18 lat. Osoby posiadające nie mniej niż 16 lat mają prawo wstępu na Imprezę, za okazaniem Biletu, wyłącznie ze swoim dorosłym opiekunem posiadającym ważny Bilet.

CUBE – nowa, cykliczna impreza klubowa na mapie Trójmiasta. Scena dj-ska na środku klubu. Nad nią specjalnie zaprojektowana ogromna konstrukcja odwróconej piramidy, na której płaszczyznach swoją interpretację mappingu zaprezentuje duet STEREOKO.TV

Mapping 3D jako medium daje możliwości rozmywania granicy pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią twórcy, wprowadzenia obiektów z pogranicza, tworzenia wizualnej iluzji. Mappingowa bryła to obiekt miliona znaczeń i funkcji, jej krawędzie choć pozornie niezmienne, w swoich konturach zawierają wszechświat zmieniający się z każdym mgnieniem oka. Twórcy zaprezentują specjalnie na tą okazję przygotowane animacje, a także zagrają nimi miksując je na żywo do świetnej muzyki. Poza mappingiem przewidziane są dodatkowe atrakcje dla oka i ucha, podpowiadamy, że nie tylko mapping będzie się świecił, ale szczegóły niech pozostaną niespodzianką. Impreza nie do przegapienia dla fanów ładnych rzeczy i dobrej muzyki.

STEREOKO.TV to kolektyw twórców wideo. Tworzą filmy, animacje, wizualizacje, kreują także mappingi 3D. Tworzą oprawy wizualne do koncertów, teledysków, przedstawień teatralnych, imprez w kraju i zagranicą. Ich wideo prace można było oglądać w galerii Kunstverein Jahnstrasse e.V. Jako VJe i twórcy ruchomych obrazów działają od 2003 roku, świecili wizualizacje na kilkuset imprezach m.in. do muzyków i DJów takich jak: Bonobo, Westbam, James Zabiela, Bob Sinclar, Adamus, Bjarki, Carbon Based Lifeforms, Banco de Gaia… Świecili na takich festiwalach jak: LPM we Włoszech, Bochum Videofestival w Niemczech, Tundra na Litwie, Audioart, SpaceFest, V-Festival w Angli. Byli gośćmi panelu o wideo na SEAZONE Sopot oraz podczas Artonautyki. Byli autorami mappingów na takich budynkach jak: ratusz staromiejski w Gdańsku, ratusz w Nowym Sączu, w Łodzi, budynek IKM w Gdańsku, ołtarz św. Jana w Gdańsku, projekcje sferyczne na Dharma Festival. Solowo Iza jest operatorem i montażystą, zajmuje się video, motion graphics. W dorobku montażowym ma kilka dokumentów emitowanych w TVP Kultura, we francuskiej stacji Euro News oraz kilka krótkich spotów emitowanych w TVP i TVN. Przez 3 lata była VJ rezydentką jednego z klubów w centralnym Londynie. Zambari koncentruje się na trzech obszarach działalności twórczej, poza wideo i motion graphics, programuje, a także tworzy muzykę elektroniczną (m.in w ramach projektu Soundcheck Sessions). Jego prace wizualne były pokazywane na wrocławskim WRO. Prowadził warsztaty filmowe i wizualne na festiwalu aTrakcje w Gdyni, w CSW Łaźnia w Gdańsku, na Videozone Tauron 2009 oraz warsztaty z produkcji muzyki elektronicznej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!