Biletomat Imprezy Damian Lazarus

Imprezy: Damian Lazarus

Bilety na imprezę

Damian Lazarus

termin

So, 26 listopada 2016 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 paź 2016 18:52

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 21:42

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 26 lis 2016 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Szaman Lazarus w Prozak 2.0

Damian Lazarus

Damian Lazarus - szaman, mistyk, czarodziej i zaklinacz muzyczny w jednej osobie. Myślę, że śmiało możemy wysnuć hipotezę, iż to sety Damiana przyczyniły się do rozpowszechnienia "orientalnego" nurtu w muzyce elektronicznej, który z każdym dniem zyskuje rzeszę wyznawców na całym świecie, znudzonych powoli anologicznymi dźwiękami.

To iż Lazarus z mistrzowską precyzją dowodzi tłumem wprowadzając go w wielogodzinny trans taneczny przekonać się można było już podczas trzech ostatnich edycjach audioriverowej imprezy SunDay, gdzie artystę nagradzano długimi owacjami prosząc o więcej.
W Prozaku nikt nie będzie kazał mistrzowi kończyć po kilku godzinach, stąd po cichu liczymy na najlepszą jego formę i próbę pobicia dotychczasowego rekordu Mayera w długości seta.

Damian jako założyciel czołowej wytwórni Crosstown Rebels cieszy się niesamowitą zdolnością do wyławiania prawdziwych muzycznych perełek takich jak Jamie Jones, Art Department, czy Maceo Plex), a jego szerokie spojrzenie na muzykę doskonale zobrazował zeszłoroczny album „Message From The Other Side”, gdzie razem z Jamesem Fordem oraz The Ancient Moons stworzyli coś wyjątkowy album będący połączeniem muzyki Wschodu z zachodnioeuropejskim housem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK