Biletomat Imprezy Damian Lazarus

Imprezy: Damian Lazarus

Bilety na imprezę

Damian Lazarus

termin

So, 26 listopada 2016 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 paź 2016 18:52

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 21:42

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 26 lis 2016 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Szaman Lazarus w Prozak 2.0

Damian Lazarus

Damian Lazarus - szaman, mistyk, czarodziej i zaklinacz muzyczny w jednej osobie. Myślę, że śmiało możemy wysnuć hipotezę, iż to sety Damiana przyczyniły się do rozpowszechnienia "orientalnego" nurtu w muzyce elektronicznej, który z każdym dniem zyskuje rzeszę wyznawców na całym świecie, znudzonych powoli anologicznymi dźwiękami.

To iż Lazarus z mistrzowską precyzją dowodzi tłumem wprowadzając go w wielogodzinny trans taneczny przekonać się można było już podczas trzech ostatnich edycjach audioriverowej imprezy SunDay, gdzie artystę nagradzano długimi owacjami prosząc o więcej.
W Prozaku nikt nie będzie kazał mistrzowi kończyć po kilku godzinach, stąd po cichu liczymy na najlepszą jego formę i próbę pobicia dotychczasowego rekordu Mayera w długości seta.

Damian jako założyciel czołowej wytwórni Crosstown Rebels cieszy się niesamowitą zdolnością do wyławiania prawdziwych muzycznych perełek takich jak Jamie Jones, Art Department, czy Maceo Plex), a jego szerokie spojrzenie na muzykę doskonale zobrazował zeszłoroczny album „Message From The Other Side”, gdzie razem z Jamesem Fordem oraz The Ancient Moons stworzyli coś wyjątkowy album będący połączeniem muzyki Wschodu z zachodnioeuropejskim housem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl