Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Damian Lazarus w Tamie

Imprezy: Damian Lazarus w Tamie

Bilety na imprezę

Damian Lazarus w Tamie

termin

Pt, 30 listopada 2018 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 27 wrz 2018 20:55

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Wt, 13 lis 2018 11:48

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Damian Lazarus w poznańskiej Tamie

Damian Lazarus, Joana, Kemot

Damian Lazarus to bezsprzecznie jedna z legend muzyki elektronicznej. Od dwudziestu lat funkcjonuje na scenie jako dj, producent, promotor i wydawca. Już 30 listopada wystąpi w poznańskiej TAMIE!

line-up:
Damian Lazarus
Joana
Kemot

Niezmiennie zachwyca wszechstronnością swoich setów, zawsze świetnie dostosowanych do okoliczności. A okoliczności bywają skrajne. Damian Lazarus równie dobrze radzi sobie w klubach jak i w niekonwencjonalnych miejscach. Grał już w dżungli, na plażach, na pustyni a nawet ruinach Majów w Meksyku. Na co dzień Lazarus jest kuratorem festiwalu Ground Zero (odbywającego się co roku w meksykańskim Tulum) i kultowego cyklu imprez Get Lost. W ostatnich latach jego wytwórnia Crosstown Rebels wydawała nagrania takich artystów jak Jamie Jones, Maceo Plex, Hot Since 82 czy Charlotte De Witte. Latem tego roku po raz kolejny porwał publikę podczas festiwalu Audioriver występując z projektem Damian Lazarus & The Ancients Moods. W Tamie zagra dj set!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.