Biletomat Imprezy DAPAYK live + PIOTR BEJNAR live!

Imprezy: DAPAYK live + PIOTR BEJNAR live!

Bilety na imprezę

DAPAYK live + PIOTR BEJNAR live!

termin

Pt, 20 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 sty 2017 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Dapayk powraca do SQ Klub

Dapayk LIVE (Mo's Ferry Prod. / Still vor Talent / Berlin)
Piotr Bejnar LIVE (Otake Rec. / C&C bookings)
Feelaz (Vinylgate)

Uznany berliński dj i producent z 20letnim stażem. Twórca i właściciel wytwórni Mo's Ferry, autor kilku albumów i niezliczonej ilości singli i remiksów. Autor porywających liveactów, krótko mówiąc: człowiek-orkiestra! :)
Dapayk live 20 stycznia w SQ!

Obok niego, również w wydaniu live, wystąpi świetny performer i producent, nasze dobro narodowe czyli Piotr Bejnar!

Support zapewni Feelaz.

Dapayk czyli Niklas Worgt to bardzo doświadczony producent pochodzący z Berlina. Udziela się na niemieckiej scenie elektronicznej już ponad 20 lat i w tym czasie tworzył pod wieloma aliasami. Najbardziej znanym z nich jest na pewno Dapayk, pod którym wydawał większość swoich nagrań w tym tysiącleciu. Zarówno jako Dapayk Solo, jak i wspólne wydawnictwa ze swoją partnerką życiową Evą Padberg jako Dapayk & Padberg - są zawsze dużymi wydarzeniami. Ich album "Close Up" znalazł się w Top 10 roku 2005 roku wszystkich najważniejszych niemieckich magazynów poświęconych muzyce elektronicznej, a sam Niklas od tamtej pory należy bezsprzecznie do czołówki berlińskich producentów i występuje ze swoimi live actami na całym świecie. Zarówno następca "Close Up", czyli album "Black Beauty", jak i wydany wcześniej solowy album Dapayk'a "Impulsion Parasite" świetnie ukazują, jak powinien brzmieć różnorodny choć nadal bardzo taneczny album 21 wieku.

http://www.dapayk.com/
http://www.soundcloud.com/dapayk
http://www.youtube.com/dapayksolo
https://www.instagram.com/dapayksolo/

PIOTR BEJNAR

Producent, live-performer, dj, dźwiękowiec, założyciel Otake Records. Zdecydowanie jedna z najbardziej ekscentrycznych postaci polskiej sceny klubowej. Już jako 16 latek (wtedy był jego debiut w klubie) zainteresował się matematycznym rozkładem utworów muzycznych. Jako live performer eksperymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo. Występy na żywo w wykonaniu Piotra Bejnara to niezbyt typowy live. To żywa improwizacja, do udziału w której Piotr zaprasza publiczność, a ta w efekcie często generuje dzwięki razem z nim. Pomysł grania w interakcji z publiką narodził się przypadkiem. Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego sprzętu wiec zagrał trzymajπc go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzyknęli go nazwami typu: " DJ Modern Talking", "Unstopable Korg Rider" czy "Czarodziej z krainy KORG". Pomysł ewoluował, Piotr często zmienia swoje techniki grania zależnie od profilu imprezy. Czasami minimalizuje swój setup i gra live'y trzymając sampler w rekach, jednocześnie tańcząc z ludźmi na parkiecie. Na większych imprezach synchronizuje wiele urządzeńgrając przeważnie stacjonarnie chociaż nigdy nie wiadomo co zrobi Piotr Bejnar. Wielokrotnie grał live act'y z parkietu mając tylko iPhone'a w ręku, który drogą Wi Fi obsługiwał komunikaty MIDI dzięki czemu mógł 'incognito' grać muzykę jednocześnie tańcząc na parkiecie wśród ludzi. Ta interaktywność buduje napięcie na parkiecie i zaciera granice pomiędzy artystą a publicznością, czego Bejnar jest wielkim zwolennikiem.

Punkt przełomowy w karierze Piotra to rok 2006, kiedy jego pomysł z nietypowymi live actami zaczął być popularny w Polsce. Dwa lata później wydaje swoją pierwszą płytę "Ty Jesteś Melodyman" dla kanadyjksiej wytwórni Open Concept Recordings. W 2010 udzwiękawia całoroczną ramówkę do TVP KULTURA oraz wydaje drugą płytę "Faces in Water", która zamyka współpracę z Open Concept. Rok później w 2011 po występie z Dapayk'iem zaczyna nagrywać dla jego wytwórni Mo's Ferry Prod. co owocuje płytą "Janusz EP". W tym samym roku nagrywa z Jackiem Tworkowskim płytę dla Night Drive Music pod nazwą "2 Stupid Gods". 2012 to kolejna płyta dla Mo's Ferry Prod. zatytułowana "Cracow Fight". Do 2014 wydaje jeszcze kilka remixów.

W 2014 Piotr nagrywa remix dla Dapayk & Padberg oraz otwiera swoją własną wytwórnię "Otake Records" (www.otakerecords.pl), w której jako płytę inauguracyjną wydaje singiel "She's Crazy". Każdy kto choć raz widział Piotra na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, iż jest to wyjątkowa postać w świecie muzyki elektronicznej. Jest wielkim miłośnikiem Jazzu i Snookera.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: dapayksq

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK