Biletomat Imprezy Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

Imprezy: Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

Bilety na imprezę

Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO [Innervisions / Motor City Drum Ensemble // Kanada]

termin

Pt, 20 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP. Z O. O.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2015 15:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Dapper meets MICHAEL GRACIOPPO!

MICHAEL GRACIOPPO[INNERVISIONS/MOTOR CITY DRUM ENSEMBLE//CANADA]
Canalia [Luck Mall & Brat Beat]
Microslave [Live Act]
Freqnoiz [Dapper]
Ejmi [Dapper]
Caps-L [Dapper]
DMB [STOdrzwi]

Visuals: STOdrzwi

Powracamy po letniej przerwie i stawiamy na muzyczną wszechstronność - listopadową noc umili nam przedstawiciel berlińskiego labelu Innervisions założonego przez Dixona i Ame, którego mieliśmy już okazję posłuchać na żywo i szczerze mówiąc gość zrobił na nas tak przeogromne wrażenie pod względem selekcji i techniki, że nie mogliśmy się powstrzymać i zaprosiliśmy go do Poznania na jesiennego Dapperka.

Pochodzący z Montrealu Michael Gracioppo to utalentowany producent muzyki elektronicznej, który zasłynął głównie z wydanego w 2013 roku singla "Creep", zremiksowanego później przez Tale Of Us, Vaal oraz Recondite. Ale my tu nie o produkcjach, bo to co prezentuje Kanadyjczyk na żywo to prawdziwa petarda, absolutna świeżość, wszechstronność od A do Z i peeełna pływanka, czyli jak zawsze po naszemu! (A wiecie już chyba dobrze, że naszym gustom można absolutnie zaufać). Pewnie dlatego fruwa po całym świecie grając z największymi nazwiskami (Mind Against, Dj Tennis, Thugfucker, Dixon, Matthew Dear, Ame, David August, Henrik Schwarz, Michael Mayer i inni) w takich lokacjach jak: Berlin, Ekwador, BPM w Meksyku, Miami, NYC, LA, Chicago, Ibiza, Meksyk, Panama i inne. A to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką pokonał nasz listopadowy gość w swojej jak na razie niedługiej, ale treściwej karierze.

Niniejszym zapraszamy Was do LABu na kolejny nie tak do końca zwykły event sygnowany naszym logiem. Niezwykły, bo oprócz oprawy dźwiękowej zadbamy także o wrażenia wizualne + jakże fantastyczną i rodzinną atmosferkę, jaką może się poszczycić mało kto.

Plusów jest tyle, że moglibyśmy pisać w nieskończoność, więc w wielkim skrócie: będzie wypas muzyka od Michała i reszty, wizualizacje w stopniu turbo od chłopaków ze STOdrzwi no i klimat, jakiego nie dostaniecie nigdzie indziej!

Imprezę wspierają: Vibe Vitamin Water oraz BTL Group, którzy dostarczą nam duuuużo fajnych itemów, ale o tym przekonacie się na miejscu ^^

Zapraszamy! :)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK