Biletomat Imprezy Poznań Dave Harrington (DARKSIDE) dj set

Imprezy: Dave Harrington (DARKSIDE) dj set

Bilety na imprezę

Dave Harrington (DARKSIDE) dj set

termin

So, 31 maja 2014 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 30 maj 2014 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 31 maj 2014 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Połowa projektu Darkside w Poznaniu

Dave Harrington (Darkside / USA), Hrabioza Soundsystem

31 maja w poznańskim klubie SQ usłyszymy Dave'a Harrington w wydaniu dj set, w którym zaprezentuje fuzję stylów i swoich muzycznych inspiracji. Emocje gwarantowane! 

Dave Harrington studiował eksperymentalny jazz w Nowym Jorku. Jako nastolatek wymykał się na nocne jam sessions, potem rezygnując z kariery basisty na rzecz kompozycji i performensu. Tworzył na zamówienie reżyserów teatralnych i filmowych, reżyserując między innymi wykonanie "Kobry" Johna Zorna. Po dołączeniu w 2011 r. do zespołu towarzyszącego na żywo Nicolasowi Jaarowi, w którym grał na gitarze i sterował elektroniką, Harringtona zafascynowała muzyka taneczna, remiksowanie i didżejowanie. Harrington i Jaar przenieśli eksperymenty do studia, i tak powstało DARKSIDE. 

Duet przywołuje hybrydę elektroniki i rocka psychodelicznego o artystycznej głębi, którą ująć może jedynie przymiotnik "progresywna". Ich debiutancki album "Psychic" ukazał się jesienią zeszłego roku, nakładem własnej wytwórni Jaara, Other People. Album odniósł ogromny sukces i widać go było w niemal każdym podsumowaniu roku, m.in. na portalu Pitchfork. DARKSIDE to nie parkietowi producenci, próbujący swoich sił w muzyce rockowej, ani zespół rockowy, składający hołd ulubionym płytom techno. To uważni słuchacze i twórcy obu gatunków naraz, którzy nie widzą potrzeby szukania na siłę różnic między nimi. Rezultat? "Psychic" to nieskrępowana wizja dwóch artystów w kwiecie kariery. (txt: Opener) Ale Harrington prężnie zaczyna działac również solo – na 5 maja zapowiedziana jest premiera jego debiutanckiej EP'ki “Before This There Was One Heart But A Thousand Thoughts”. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK