Biletomat Imprezy DJ HELL - IMPREZA ODWOŁANA

Imprezy: DJ HELL - IMPREZA ODWOŁANA

Bilety na imprezę

DJ HELL - IMPREZA ODWOŁANA

termin

Pt, 31 października 2014 godz. 21:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia DJ HELL - IMPREZA ODWOŁANA w innym terminie i miejscu.


 

📄DJ HELL w Klubie Fabryka

"Z powodu prac remontowych, które niestety musimy przeprowadzić w klubie, jesteśmy zmuszeni przełożyć imprezę z DJ Hell. Nowa data, potwierdzona już z managementem to chyba jeszcze lepszy termin bo Halloween 31/10/14!

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i mamy nadzieję, że zobaczymy Was w Halloween !

Fabryka"

 

Klub Fabryka, Radar oraz Electrocapital zapraszają na muzyczne wydarzenie sezonu, podczas którego wystąpi legendarny DJ HELL!

Wkład tego nietuzinkowego producenta na rozwój muzyki elektronicznej jest niekwestionowany. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych twórców niemieckiej sceny techno.To dzięki założonej przez niego w 1996 roku wytwórni International DeeJay Gigolo Records nastąpił rozwój muzyki electroclash oraz techno-electro, czyli muzyki elektronicznej wywodzącej się z punku, nowej fali oraz klasycznego electro.
Sam Dj Hell jest chodzącą muzyczną encyklopedią. Muzykę techno uznaje za sens życia, a w wywiadach niejednokrotnie podkreślał, że puls jego serca wyznacza właśnie muzyka techno, podtrzymująca jego funkcje życiowe.

Podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć weterana polskiej sceny techno/electro - Rebusa. Jest on niewątpliwie jednym z pionierów polskiej sceny elektonicznej i jednym z najdłużej grających polskich dj’s. Animator łódzkiej sceny klubowej, współtwórca klubu DOM oraz nieistniejącego już klubu OIOM. To właśnie Rebus, jako jeden z pierwszych w kraju spopularyzował takie gatunki jak electroclash, zapraszając do Łodzi najważniejszych przedstawicieli gatunku. Towarzyszyć mu będą osoby odpowiedzialne za to wydarzenie, dwa zasłużone kolektywy: Radar w składzie Chrono Bross (Kinzo & Olivia) i Chino oraz stołeczny Electrocapital (Chupax, Siapa, Bum, Erreur, Noisy).


DJ Hell (International Deejay Gigolo Records, Disko B, R & S Records, DE)
Chino (Recognition Records / S1 Warsaw / Radar) LIVE!
Rebus (DOM, Łódź)
ELECTROCAPITAL (Warszawa)
CHRONO BROSS (Kinzo & Dj Olivia / Radar)

VJ JQM

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl