Biletomat Imprezy DrumObsession #73 with MORESOUNDS (live)

Imprezy: DrumObsession #73 with MORESOUNDS (live)

Bilety na imprezę

DrumObsession #73 with MORESOUNDS (live)

termin

So, 14 maja 2016 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DrumObsession

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 05 maj 2016 12:40

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane 

📄DrumObsession #73 w Projekt Lab!

MORESOUNDS / Cosmic Bridge / Astrophonica / 31 / Francja
Lux Familiar b2b Alegria
Collie Weed b2b Zoo-E
Artiztix
Impakt (b-day set!)
Juerga
Potocki
Zariush

Ostatnie DrumObsession w tym sezonie odbędzie się pod znakiem eksperymentów. Głównym gościem, który zagra 14 maja pierwszy i jedyny jak do tej pory występ w Polsce, będzie pochodzący z Paryża producent MORESOUNDS! Zaprezentuje on nam swój niesamowity, inspirowany kulturą dub live act i same autorskie produkcje. My zaś po dobrym odbiorze b2b Impakta i Snake'a z marca eksperymentujemy w tym temacie: razem z Zoo-E do back 2 backa stanie więc wyjadacz dubu, reggae i cichy miłośnik 170tek - Collie Weed; z kolei Alegria zaprezentuje się u boku Lux Familiara - jednego z najlepszych polskich producentów i DJów juke/footwork! Nie zapomnijcie też złożyć życzeń naszemu rzeźnikowi - Impaktowi, który tym razem zaprezentuje się w innej godzinie i z zupełnie innym repertuarem ;)

Scenę barową po raz kolejny przejmuje techno. Po raz pierwszy na DO zagra head honcho agencji Urbanum i organizator jednych z najbardziej popularnych imprez tego gatunku w Poznaniu - Juerga. Miłośnicy cyklu Pralnia Elektroniczna również znajdą coś dla siebie, bo jego mózg - Panic System zagra tym razem jako swoje techno-alter-ego: Potocki. Do tego dodajcie zaangażowanego w kolektywy TTK oraz RAUT i piszącego cyklicznie dla portalu Muno.pl dejota, którego zwą Zariush i macie receptę na majowy bar!

Pora zakończyć dramenbejsowy sezon w Poznaniu w dobrym towarzystwie. Nie może zatem zabraknąć i Ciebie. Widzimy się 14 maja w najlepszym polskim klubie* - Projekt LAB!

(*a przynajmniej tak twierdzą głosujący w plebiscycie Munoludy 2015, a my się z tym w 100% zgadzamy ;) )

----------------------------------------

Więcej info:

http://facebook.com/drumobsession
http://facebook.com/projektlab

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK