Biletomat Imprezy DUNGEON BEATS 004 feat. LEON SWITCH [UK] & NOMINE [UK]

Imprezy: DUNGEON BEATS 004 feat. LEON SWITCH [UK] & NOMINE [UK]

Bilety na imprezę

DUNGEON BEATS 004 feat. LEON SWITCH [UK] & NOMINE [UK]

termin

Pt, 11 marca 2016 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 mar 2016 17:16

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 mar 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄DUNGEON BEATS 004 feat. LEON SWITCH [UK] & NOMINE [UK]

M A I N
LEON SWITCH [Chestplate]
NOMINE [Tempa]
Grabadub [New Bass Order]
ZoczuS [Lucysfear]
Gastro [NSA]
Criss W. [NSA]
Ewski [NSA]
Entire [NSA / Come Meditate]

VJ: Exid [Lucysfear]

B A R
Combs [ PORT]
Vee’s [ PORT]
DMB [STOdrzwi]
Caps-L [Dapper]
Topek [Oh So Coy Recordings]
Rhoman [Être]


M O R D O R - DrumObsession Takeover
Alegria
Impakt
Zoo-E
Sebastian Grzesiak

Nadchodzi marzec, wraz z nim ekipy Lucysfear i NSA ze swoim planem ponownego rozgrzania soundsystemów do czerwoności. A plan to nie byle jaki, ponieważ świętujemy nieoficjalnie pierwszy rok naszych wspólnych promotorskich poczynań - Dungeon Beats, rozpoczęte gościnnym udziałem samego Biome’a, bassowego żółnierza elitarnych drużyn Osiris, Macabre Unit oraz Tempa. Od tamtego wydarzenia postanowiliśmy na stałe wspierać poznańską scenę klubową, zadowalając wybredne uszy dubheadów, jak i bezpośrednio pomagając zaprzyjaźnionym ekipom New Bass Order, Drum Obsession czy Port. Przyszedł w końcu czas byśmy przypomnieli o własnym cyklu imprezowym jakim jest Dungeon Beats. Wypadało nam ustawić poprzeczkę wysoko, stąd w ścianach poznańskiego LABoratorium ugościć chcemy nie jednego, a dwóch Artystów przez duże A.

Obaj nasi goście to weterani brytyjskiej sceny bassowej. Działając od ponad dekady, mieli niebagatelny wpływ na rozwój muzyki Dubstep oraz Drum&Bass (świadczą o tym choćby kawałki wydane w legendarnym Metalheadz). Na Dungeon Beats przyjadą uzbrojeni w swoje najnowsze produkcje, które choć zupełnie odbiegają od siebie stylem, są jednymi z najciekawszych i najoryginalniejszych produkcji w tempie 140 bpm ostatnich lat.

Leon Switch to nowy nabytek stajni samego Distance'a; jego ostatnie release'y na Chestplate sprawiły, że na scenie zawrzało. Leon buduje swoje produkcje z szacunkiem dla korzeni, przeplatając między nimi intensywnie mocne brzmienia, które stały się jego wizytówką. Jego umiejetności za konsoletą również nie pozostawiają złudzeń; mieliśmy okazję uświadczyć ich w Pradze i już po pierwszych 15 minutach wiedzieliśmy, kto będzie naszym następnym gościem.
Połowa nieistniejącego już duetu Kryptic Minds, jeden z bossów Osiris Music, stały gość na labelach takich jak Tectonic czy Black Box, inżynier przesterowanych mutantów, malarz dystopijnych soundscape’ów.

Nomine jest z kolei postacią lekko enigmatyczną; jego początki na scenie są dość zamazane, sięgają jeszcze pierwszych audycji na Rinse FM w latach 90, kiedy to jako Outrage tworzył Drum&Bass, a na jego produkcje ostrzyły sobie zęby takie labele jak Backlash, Inneractive czy wspomniany wcześniej Metalheadz. Obecnie Nomine tworzy muzykę, która nie zamyka się w żadnych ramach, choć jak sam przyznaje, tempo 140 daje mu przestrzeń, której szukał od dawna dla swojej twórczości. Jego debiutancki album "Inside Nomine" wydany we wrześniu ubiegłego roku na Tempie udowadnia, że w istocie Nomine odnalazł swój sound i coś czujemy, że na jednej płycie się nie skończy. Zafascynowany sztuką orientalną dalekiego wschodu, Nomine naucza filozofii Zen poprzez utwory, które były nieodzownymi elementami naszych setlist w 2015r.

Czwarta edycja to także takeover podziemnej sceny Mordor przez ekipę której nie trzeba poznaniakom przedstawiać - DrumObsession. Soulfulowa energia przegryziona mrokiem i posypana kosmosem to recepta na główne danie chłopaków z najprężniej działającego Drum&Bass'owego kolektywu w Polsce.

Wreszcie scena barowa, opanowana przez deep house to doskonała mieszanka osobowości, które zapewnią Wam przyjemną symetrię dźwięku i domowy klimacik. W slangu clubbingowym tylko jedno słowo potrafi to celnie opisać: PŁYWANKO.


M A I N

LEON SWITCH [Chestplate]
NOMINE [Tempa]
Grabadub [New Bass Order]
ZoczuS [Lucysfear]
Gastro [NSA]
Criss W. [NSA]
Ewski [NSA]
Entire [NSA / Come Meditate]

VJ: Exid [Lucysfear]


B A R

Combs [ PORT]
Vee’s [ PORT]
DMB [STOdrzwi]
Caps-L [Dapper]
Topek [Oh So Coy Recordings]
Rhoman [Être]


M O R D O R - DrumObsession Takeover

Alegria
Impakt
Zoo-E
Sebastian Grzesiak

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK