Biletomat Imprezy Gdynia Edit Select - Gdynia

Imprezy: Edit Select - Gdynia

Bilety na imprezę

Edit Select - Gdynia

termin

Pt, 26 stycznia 2018 godz. 23:00

miejsce

Drugi DOM
ul. Kazimierza Pułaskiego 6, 81-368 Gdynia

organizator

KULART JULIUSZ KULCZYKOWSKI

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Nd, 31 gru 2017 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Czw, 25 sty 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pt, 26 sty 2018 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Edit Select - Gdynia

Edit Select
Michał Gutkowski
Gibon
Kajko

Dzięki owocnej współpracy promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na hipnotyczną wyprawę, której przewodnikiem będzie wyjątkowy brytyjski dj / producent: Edit Select

Tony Scott to brytyjski dj i producent, które może pochwalić się już ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno. Jego produkcje ukazywały się w tak uznanych w wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz.

W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak Mark Broom, Slam, Chris Liebing, Pfirter, Dubfire i Speedy J, a także kolaboracje z Antonio Ruscito (The Visitors), Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim.

Od ponad dekady prowadzi również label Edit Select Records, w którym obok jego własnych wydawnictw, swoje kompozycje prezentują m.in. Deepbass, Marckus Suckut i Gary Beck.

Warto dodać, że występami w naszym kraju artysta rozpocznie trasę, którą promował będzie swój najnowszy albym pt. 'Cyclical Undulations', który ukaże się w Marcu 2018 na Soma Records.

Zapewniamy Was, że warto zobaczyć tego wytrawnego weterana w akcji, bo jak mało kto potrafi on wprowadzić swoich słuchaczy w bezlitosny, taneczny trans.

Lineup: 
Edit Select
Michał Gutkowski
Gibon
Kajko

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.