Biletomat Imprezy Edit Select - Gdynia

Imprezy: Edit Select - Gdynia

Bilety na imprezę

Edit Select - Gdynia

termin

Pt, 26 stycznia 2018 godz. 23:00

miejsce

Drugi DOM
ul. Kazimierza Pułaskiego 6, 81-368 Gdynia

organizator

KULART JULIUSZ KULCZYKOWSKI

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 31 gru 2017 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 25 sty 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 26 sty 2018 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Edit Select - Gdynia

Edit Select
Michał Gutkowski
Gibon
Kajko

Dzięki owocnej współpracy promotorów z Polish Rave Order i gdyńskiej ekipy Zaćmienie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na hipnotyczną wyprawę, której przewodnikiem będzie wyjątkowy brytyjski dj / producent: Edit Select

Tony Scott to brytyjski dj i producent, które może pochwalić się już ponad 20-letnim stażem na międzynarodowej scenie techno. Jego produkcje ukazywały się w tak uznanych w wytwórniach jak Soma, Ostgut Ton, Figure, CLR, czy Modularz.

W niezwykle bogatym katalogu Brytyjczyka znajdziemy remiksy dla takich postaci jak Mark Broom, Slam, Chris Liebing, Pfirter, Dubfire i Speedy J, a także kolaboracje z Antonio Ruscito (The Visitors), Dustinem Zahnem czy Dino Sabatinim.

Od ponad dekady prowadzi również label Edit Select Records, w którym obok jego własnych wydawnictw, swoje kompozycje prezentują m.in. Deepbass, Marckus Suckut i Gary Beck.

Warto dodać, że występami w naszym kraju artysta rozpocznie trasę, którą promował będzie swój najnowszy albym pt. 'Cyclical Undulations', który ukaże się w Marcu 2018 na Soma Records.

Zapewniamy Was, że warto zobaczyć tego wytrawnego weterana w akcji, bo jak mało kto potrafi on wprowadzić swoich słuchaczy w bezlitosny, taneczny trans.

Lineup: 
Edit Select
Michał Gutkowski
Gibon
Kajko

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK