Biletomat Imprezy MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

Imprezy: MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

Bilety na imprezę

MANUEL TUR - ELECTRONIQUE START OF SUMMER

termin

So, 27 czerwca 2015 godz. 22:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 cze 2015 17:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄MANUEL TUR w B90!

MANUEL TUR (Freerange Rec.)
TOM GLASS
PARYSS
TWEEN

MANUEL TUR (Freerange Rec.)

Manuel Tur - cudowne dziecko pochodzące z niemieckiego Essen i jedno z najgłośniejszych nazwisk na światowej scenie muzyki elektronicznej. Mając 21 lat osiągnął to, czego inni nie mogą osiągnąć latami - nagrywa dla najlepszych europejskich wytwórni, takich jak Freerange, należącej do Jimpstera, Compost, Poker Flat, Systematic, 2020 Vision lub Ovum. Poza tym występuje w najlepszych klubach na całym świecie i każde jego kolejne wydawnictwo odbija się „w światku” szerokim echem.

W 2009 był nominowany w kategorii “Best Deep House Artist" i "Best Deep House Track" na Beatport Annual Awards. Jego debiutancki album "0201" wygrał w kategorii "Album of the year" w magazynie DJ Mag. Nieistniejący już magazyn IDJ nazwał go "majestatycznym debiutem" i dał mu ocenę 10/10 a niemiecki magazyn De:Bug nazwał go albumem roku jeszcze zanim koniec roku nastąpił..

Jego poprzedni album "Es Cub", wydany w 2014 roku, został określony jako "najbardziej urzekająca kolekcja housowych utworów tego roku" w prestiżowym magazynie Resident Advisor. W swojej karierze remixował takich artystów jak np. Solomun, Phonique, Nick Holder, Jazzanova, D'Julz i Jimpster.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl