Biletomat Imprezy Fairmont LIVE! - Bułka Paryss'ka

Imprezy: Fairmont LIVE! - Bułka Paryss'ka

Bilety na imprezę

Fairmont LIVE! - Bułka Paryss'ka

termin

So, 13 grudnia 2014 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 gru 2014 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Fairmont zagra na żywo w Sfinks700

Main: (techno, house, tech house)

FAIRMONT - LIVE!
(Border Community, Beachcoma, My Favorite Robot - Toronto)

PB SKARPY
DEEKEED
RADEKK
PARYSS

Fontanna:(drum and bass, dub step)

RAWST
NATT
ROS
WZ

FAIRMONT (Border Community, Beachcoma, My Favorite Robot - Toronto)

W trakcie 14letniej kariery muzycznej Jake Fairley aka Fairmont zdobył rzesze wiernych fanów na całym świecie. Jego najbardziej znanym wydawnictwem do dnia dzisiejszego jest Gazebo z 2005 roku - klubowy hit (sprzedał się na vinylu w ponad 20 tysiącach egzemplarzy) który był regularnie odtwarzany przez wiele stacji radiowych i który potwierdził pozycje Fairmonta jako jednego z czołowych postaci na scenie muzyki elektronicznej. Oprócz tego wydał wiele płyt pod różnymi pseudonimami w czołowych wytwórniach takich jak Traum, Kompakt, Sender i Dumb-Unit.

Następnie w 2007 roku pojawił sie album Fairmonta "Coloured In Memory" wydany dla Border Community wytwórni Jamesa Holdena.

Połączył na nim analogowe brzmienie funk z hipnotycznymi wokalami tworząc swój personalny unikalny styl w tanecznej muzyce elektronicznej. Album nie tylko zdobył uznanie wśród wielu krytyków ale oznaczał też że Jake zacznie spędzać jeszcze więcej czasu w trasie.

Jego kolejny album "Automat" został wydany w 2012 roku na My Favorite Robot Records. Przynosząc ze sobą fuzję wpływów z całego świata muzyki elektronicznej Automat był ciemną i narkotyczną podróżą do umysłu wciąż rozwijającego się artysty (na albumie można usłyszeć śpiew Fairmonta) Przyczynił się on także do powstania nowego wcielenia jego live show, na który składały się występy rodem z koncertu rockowego w połączeniu z mistrzowskim tanecznym setem. Jego polityka "no laptop" i wiecznie powiększający się arsenał na który składały sie 3 analogowe syntezatory, 2 maszyny perkusyjne , jego wierny sampler i mnóstwo innych 'zabawek' sprawiało że jego występ był czymś niemal fizycznym, intenstwnym i na swój sposób uroczym.

Od czasu wydania albumu Automat nie tylko zjeździl cały świat ze swoim live show ale był również bardzo zajęty pracując w studio. W maju 2013 roku wydał singiel Poble Sec na Beachcoma Records wytwórni którą prowadzi wraz z przyjaciółmi Sidem Le Rock i Metope. Nastepnym krokiem była melancholinjo-acidowa epka Lie To Me wydana na My Favorite Robot Records. Następnie przyszła kolej na "Dysnomia" płytę wydaną przez Areal Records która tak samo jak Poble Sec była prawie w całości nagrana metodą live-to-tape. Te 3 pozycje znalazły się pomiędzy kilkunastoma remiksami Fairmonta dla takich artystów jak Hot Since 82, Henry Saiz, Avatism, Chloe, Jori Hulkkonen i Danton Eeprom.

W drugiej połowie 2014 roku Fairmont powraca z kolejną epka we własnej wytwórni Beachcoma jak i pakietem remiksów dla My Favorite Robot. W drodze są również remiksy dla Johna Digweeda i Abstraxion.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.