Biletomat Imprezy Warszawa FRIVOLOUS

Imprezy: FRIVOLOUS

Bilety na imprezę

FRIVOLOUS

termin

So, 12 kwietnia 2014 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Klub Iskra

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 11 kwi 2014 23:59

15 PLN

Wyprzedane


VIP

I Pula

dostępna do
Pt, 11 kwi 2014 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 12 kwi 2014 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Frivoulous gwiazdą imprezy Munopolis w Warszawie!

FRIVOLOUS

Nowy cykl MUNOPOLIS to i wyjątkowy gość! Frivolous przyjedzie w kwietniu do Europy promować najnowszą płytę „Lost&Forgotten”. Na trasie znalazło się jedno polskie miasto - Warszawa.

Muno.pl wraz z klubem Iskra w Warszawie zaprasza na imprezę Munopolis! To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego oprócz warstwy muzycznej zadbamy o inne zmysły. Przetrzeń zostanie rozświetlona niekonwencjonalną instalacją multimedialną z vizualizacjami opartymi na fotografiach Michała Pazia z sesji Boska komedia wg Dantego.

Jeśli chodzi o warstwę muzyczną - Frivolous udowodnił już wielokrotnie, że za każdym razem zostawia serce na scenie zaskakując fanów użyciem swoich technologicznych nowinek. Styczniowa premiera krążka "Lost And Forgotten" dostarczyła fanom dawkę kolejnych melodyjnych, odkopanych produkcji Frivolousa.

Impreza odbędzie się 12 kwietnia w sobotę. Na scenie wystąpią również: ADAM BEKETT (Temat Rzeka), GLASSE (Big Boat Crew), TRUANT (Temat Rzeka) oraz CYRYL (Move Move).

Bilety:
15 pln: przedsprzedaż w serwisie biletomat.pl
20 pln: w dniu imprezy w kasie klubu Iskra
50 pln: bilet VIP (specjalnie wydzielona strefa z oddzielną obsługą barmańską, kącikiem chilloutowym oraz kieliszkiem prosecco na powitanie)/ dostępne jedynie w przedsprzedaży na serwisie biletomat.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.