Biletomat Imprezy From France with love: Raar

Imprezy: From France with love: Raar

Bilety na imprezę

From France with love: Raar

termin

Pt, 21 września 2018 godz. 23:00

miejsce

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

organizator

The Bunkier

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 wrz 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 wrz 2018 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Raar w Pozaniu!

From France with love: Raär

Bonjour! Wrzesień to czas przejściowy, rozpoczęcie sezonu imprez pod dachem, powrotu z ostatnich urlopowych wyjazdów i czas rozpamiętywania przepieknych letnich momentów, które przeżyliśmy w rozjazdach.

Trudno nam się otrząsnąć z myślą o końcu wakacji, dlatego przedłużając je proponujemy sentymentalną podróż wraz z świeżutko reaktywowanym BE Kolektiv tour, do przepięknej i przepełnionej miłością i miłosnym klimatem Francji.

Kojarząca się z niesamowitymi widokami, cudownym jedzeniem, jedną z najbardziej kreatywnych bohem artystycznych na świecie oraz, co najważniejsze dla nas - unikatową muzyką! Francja tylko czeka, aż wsiądziecie z nami na pokład Schronowego dzwiękomobilu i zamkniecie oczy. Wybierzcie się w muzyczną podróż, która, pomimo wkroczenia w jesień ukaże Wam skąpane w słońcu podalpejskie zbocza, nie wypuszczając Was z parkietu do białego rana.

From France With Love, po długim czasie nieaktywności uruchamia się, na swój pokład zabierając wspaniałych, grających melodyjne tematy artystów z całej Polski, Niemiec oraz oczywiście, Francji pod wodzą nietuzinkowego motorniczego - Raära!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK