Biletomat Imprezy From France with love: Raar

Imprezy: From France with love: Raar

Bilety na imprezę

From France with love: Raar

termin

Pt, 21 września 2018 godz. 23:00

miejsce

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

organizator

Schron

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 wrz 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 wrz 2018 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Raar w Pozaniu!

From France with love: Raär

Bonjour! Wrzesień to czas przejściowy, rozpoczęcie sezonu imprez pod dachem, powrotu z ostatnich urlopowych wyjazdów i czas rozpamiętywania przepieknych letnich momentów, które przeżyliśmy w rozjazdach.

Trudno nam się otrząsnąć z myślą o końcu wakacji, dlatego przedłużając je proponujemy sentymentalną podróż wraz z świeżutko reaktywowanym BE Kolektiv tour, do przepięknej i przepełnionej miłością i miłosnym klimatem Francji.

Kojarząca się z niesamowitymi widokami, cudownym jedzeniem, jedną z najbardziej kreatywnych bohem artystycznych na świecie oraz, co najważniejsze dla nas - unikatową muzyką! Francja tylko czeka, aż wsiądziecie z nami na pokład Schronowego dzwiękomobilu i zamkniecie oczy. Wybierzcie się w muzyczną podróż, która, pomimo wkroczenia w jesień ukaże Wam skąpane w słońcu podalpejskie zbocza, nie wypuszczając Was z parkietu do białego rana.

From France With Love, po długim czasie nieaktywności uruchamia się, na swój pokład zabierając wspaniałych, grających melodyjne tematy artystów z całej Polski, Niemiec oraz oczywiście, Francji pod wodzą nietuzinkowego motorniczego - Raära!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!